sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
10.43 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix vrecká na odpad silné o objeme 240 l, balenie 10 ks, hrúbka 35 µ, rozmery 100 × 125 cm, HDPE, čierne.
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
4.56 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žlté LDPE vrecia na odpad so zatváracou páskou vhodné pre triedenie odpadu.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC gel Mint Mission pomáha odstrániť nečistoty z toalety a zanecháva sviežu mätovú vôňu. Je vhodný na pravidelné čistenie toalety.
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáha udržiavať toaletu čistú a príjemne voňajúcu.
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zabezpečuje čistotu toalety a sviežu oceánovú vôňu.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Polar Aqua 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 720028
EAN: 8595025817723
93%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
5.65 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a trendy farbám sa perfektne hodí pod okraj toalety. Zažite sviežosť kvetín s každým spláchnutím.
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkom proti vodnému kameňu
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumované sitko do pisoára vhodné aj na použitie do umývadiel, drezov a vaní. Použitie sitka zabraňuje usadzovaniu vodného a močového kameňa a eliminuje zápach. Účinnosť až 30 dní.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť limetkovou vôňou.
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Kód: 2001300
Kód dod.: 707167
EAN: 8594194890476
100%
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet. Revolučný transparentný dizajn.
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Kód: 2503785
Kód dod.: 954358
EAN: 4823071655063
 
4.13 EUR
0.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mega silné pytle na odpad o objemu 150 l, balenie 10 kusov, čierne a silné 34 µ (mikrónov). Pytle môžete používať na odpad nielen vo vašej domácnosti, ale aj vo firmách, predajniach atď.
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v guľôčkach, farbí vodu do modrého odtieňa 2 × 50 g
Kód: 2504996
Kód dod.: 720169
EAN: 9000100889131
 
3.91 EUR
39.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalá čistota medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode. Účinný aj proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť a hygiena.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok guľôčky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Hawai je inovovaný WC blok vo forme štyroch guľôčok, ktoré sa postupne rozpúšťajú a uvoľňujú čistiace zložky pri každom spláchnutí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.