sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela mat RAL 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Kód: 2506261
Kód dod.: 950172
EAN: 8592884005445
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503398
Kód dod.: 101187
EAN: 8592884002697
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
So zinkovým sprejom s obsahom hliníka rýchlo opravíte základnú farbu, ktorá sa poškodila napríklad pri zváraní. Nástrek zaručuje čistú a rýchlu prácu, keďže farba nesteká a má vysoký rozliv.
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
11.09 EUR
27.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super tvrdý sprej, výborne priľne v kuchyniach, kúpeľniach. Ideálne pre nátery chladničiek, práčok, sušičiek, vaní, glazúrovaných dlaždíc, zábradlí, záhradného nábytku.
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Kód: 2502331
Kód dod.: ES542724
EAN: 4059729542724
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám sofistikovaný lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shine od Ess
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Kód: 2601844
Kód dod.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim perám výrazný a elegantný vzhľad s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsi
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny mat ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Kód: 18144
 
EAN: 8711347040063
100%
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny vrchný náter sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúci, po nástreku nestéká. Je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.