sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
AKCE
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Kód: 2503401
Kód dod.: 106355
EAN: 8592884002758
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Kód: 2503400
Kód dod.: 106354
EAN: 8592884002741
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri vykopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Kód: 2503204
Kód dod.: 106191
EAN: 4009506031064
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný lak, vhodný pri výrobe reklamných plagátov, na zvýraznenie. Niekoľkonásobne tým vylepšíte odolnosť proti poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Mako color
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Kód: 2503675
Kód dod.: 100115
EAN: 8592884002901
 
10.96 EUR
27.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color striekací tmel sprej na všetky podklady ako je staré lakovanie, hliník, železo, oceľ atď. Vhodný ako ideálny prostriedok medzi polyesterovým tmelom a konečnou farbou.
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503050
Kód dod.: 101185
EAN: 8592884002680
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej sa hodí ako antikorózna ochrana pre konštrukcie vystavené vode a poveternostným vplyvom. K oprave poškodených zinkových plôch, k povrstveniu hrán vnútorných plechov pri bodovom zváraní.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Končící produkty
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
3.48 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráňte svoju pokožku pred škodlivými slnečnými paprskami a doprajte jej zároveň intenzívnu starostl
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.96 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
9.13 EUR
9.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo schne, je odolný proti škriabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.13 EUR
30.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
 
EAN: 8711347000074
 
9.23 EUR
18.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž What a Tint! v odtieni 10 Raspberry Vibes od essence dodáva tvári aj perám šťavnatý, svieži doty
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvárenka The Essence Blush What a Tint! v odtieni 20 Grapefruit Bliss dodáva perám a tváram svieži a
Končící produkty
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Catrice
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Kód: 2500137
 
EAN: 4059729515513
 
1.76 EUR
880EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Catrice Melt & Plump Juicy ponúka zostaviteľnú farbu s vysokým leskom. Praktický form
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.