sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Kód: 2503204
Kód dod.: 106191
EAN: 4009506031064
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný lak, vhodný pri výrobe reklamných plagátov, na zvýraznenie. Niekoľkonásobne tým vylepšíte odolnosť proti poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Mako color
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Kód: 2503675
Kód dod.: 100115
EAN: 8592884002901
 
10.96 EUR
27.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color striekací tmel sprej na všetky podklady ako je staré lakovanie, hliník, železo, oceľ atď. Vhodný ako ideálny prostriedok medzi polyesterovým tmelom a konečnou farbou.
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503050
Kód dod.: 101185
EAN: 8592884002680
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej sa hodí ako antikorózna ochrana pre konštrukcie vystavené vode a poveternostným vplyvom. K oprave poškodených zinkových plôch, k povrstveniu hrán vnútorných plechov pri bodovom zváraní.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
AKCE
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Kód: 2503054
Kód dod.: 106352
EAN: 4009506021263
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
9.43 EUR
9.44 EUR
23.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia BRONZ nielen niečo pre sochy - mnoho objektov získa vďaka úžasne naozaj pôsobiacemu povrchu antickú, umeleckú atmosféru, dobrá odolnosť voči poškriabaniu.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color barva ve spreji, 2827 imitácia zlato, 400 ml
Mako color
Max Color barva ve spreji, 2827 imitácia zlato, 400 ml
Kód: 2503049
Kód dod.: 106296
EAN: 4009506028279
 
11.96 EUR
29.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia pre vonkajšie a vnútorné použitie, dodá predmetom správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam všedného života - úplne mimoriadny a luxusný charakter.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
Kód: 2503472
Kód dod.: 107027
EAN: 4009506095103
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
11.56 EUR
11.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dutinový ochranný nástřik na voskovej báze preniká aj do neprístupných častí karosérie, kde vytvára trvalo pružnú vrstvu chránicu dutiny vozidiel pred koróziou, vlhkosťou, soľou aj hlukom.
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
11.27 EUR
28.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodá dekoračným objektom ten správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam každodenného života úplne mimoriadny a luxusný charakter.
AKCE
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Max Color
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Kód: 2508067
Kód dod.: 106359
EAN: 8592884013389
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci značkovací sprej Max Color nachádza uplatnenie predovšetkým pri pracovnom značení na s
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Mako color
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503396
Kód dod.: 103292
EAN: 4009506014029
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplotne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žáruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.