sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné označovanie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu pórovitých a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Mako color
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Kód: 2503701
Kód dod.: 404953
EAN: 4029534642629
 
13.87 EUR
34.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color izolačný nástrek proti škvrnám od vody a plesní, dymu, sadzám, nikotínu, asfaltu, dechtu, maliarským vzorom atď. Vhodný na minerálne podklady, drevo, betón atď.
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Mako color
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Kód: 2503682
Kód dod.: 303215
EAN: 4029534642469
 
10.96 EUR
21.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
k opravám a dokončeniu súčasnej konzervácie vysoce účinný, konzervačný prípravok s vynikajúcou priľnavosťou na voskovej báze, pre všetky duté priestory.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nekape. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9007 šedá hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9007 šedá hliník, 400 ml
Kód: 2503558
Kód dod.: 107070
EAN: 4009506099071
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nastriekaní nesteká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7040 šedá okenná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7040 šedá okenná, 400 ml
Kód: 2503557
Kód dod.: 107068
EAN: 4009506097404
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Kód: 2503399
Kód dod.: 106353
EAN: 8592884002734
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Syoss Texture Clay texturujúca hlina, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Texture Clay texturujúca hlina, 100 ml
Kód: 2507066
Kód dod.: 855509
EAN: 54022829
 
6.74 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modelovacia hlina pre úžasne rozcuchané účesy s textúrou s extra silnou fixáciou.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
Kód: 2503553
Kód dod.: 107064
EAN: 4009506096100
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503700
Kód dod.: 103147
EAN: 4326470160232
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color Vianočný a dekoračný strieborný sprej. Strieborná dekoračná farba v spreji na akrylovej báze.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Končící produkty
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
3.48 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráňte svoju pokožku pred škodlivými slnečnými paprskami a doprajte jej zároveň intenzívnu starostl
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.96 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
9.13 EUR
9.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž What a Tint! v odtieni 10 Raspberry Vibes od essence dodáva tvári aj perám šťavnatý, svieži doty
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvárenka The Essence Blush What a Tint! v odtieni 20 Grapefruit Bliss dodáva perám a tváram svieži a
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
 
EAN: 8711347000074
 
9.23 EUR
18.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo schne, je odolný proti škriabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.13 EUR
30.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Končící produkty
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Catrice
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Kód: 2500137
 
EAN: 4059729515513
 
1.76 EUR
880EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Catrice Melt & Plump Juicy ponúka zostaviteľnú farbu s vysokým leskom. Praktický form
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.