sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Kód: 2503400
Kód dod.: 106354
EAN: 8592884002741
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri vykopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Kód: 2503204
Kód dod.: 106191
EAN: 4009506031064
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný lak, vhodný pri výrobe reklamných plagátov, na zvýraznenie. Niekoľkonásobne tým vylepšíte odolnosť proti poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Mako color
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Kód: 2503675
Kód dod.: 100115
EAN: 8592884002901
 
10.96 EUR
27.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color striekací tmel sprej na všetky podklady ako je staré lakovanie, hliník, železo, oceľ atď. Vhodný ako ideálny prostriedok medzi polyesterovým tmelom a konečnou farbou.
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503050
Kód dod.: 101185
EAN: 8592884002680
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej sa hodí ako antikorózna ochrana pre konštrukcie vystavené vode a poveternostným vplyvom. K oprave poškodených zinkových plôch, k povrstveniu hrán vnútorných plechov pri bodovom zváraní.
Končící produkty
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
3.48 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráňte svoju pokožku pred škodlivými slnečnými paprskami a doprajte jej zároveň intenzívnu starostl
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.96 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
9.13 EUR
9.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
5.61 EUR
37.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo schne, je odolný proti škriabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.13 EUR
30.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.62 EUR
4 155EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž What a Tint! v odtieni 10 Raspberry Vibes od essence dodáva tvári aj perám šťavnatý, svieži doty
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvárenka The Essence Blush What a Tint! v odtieni 20 Grapefruit Bliss dodáva perám a tváram svieži a
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
 
EAN: 8711347000074
 
9.23 EUR
18.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Končící produkty
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Catrice
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Kód: 2500137
 
EAN: 4059729515513
 
1.76 EUR
880EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Catrice Melt & Plump Juicy ponúka zostaviteľnú farbu s vysokým leskom. Praktický form
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.