sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.51 EUR
16.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátěry dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Končící produkty
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráňte svoju pokožku pred škodlivými slnečnými paprskami a doprajte jej zároveň intenzívnu starostl
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
-1%Zľava
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.94 EUR
1.95 EUR
12.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
9.10 EUR
9.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Barbus Classic mydlo na holenie s glycerínom, 150 g
Barbus
Barbus Classic mydlo na holenie s glycerínom, 150 g
Kód: 09203
Kód dod.: 880061
EAN: 8585001900020
98%
4.12 EUR
27.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barbus Shaving mydlo na holenie obsahuje glycerín, ktorý pokožku zvláčňuje, zjemňuje a dodáva pružnosť. Je vhodné pre všetky typy pleti.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
5.60 EUR
37.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo schne, je odolný proti škriabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.10 EUR
30.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.57 EUR
4 142.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
 
EAN: 8711347000074
 
9.20 EUR
18.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.49 EUR
28.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a líca 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž What a Tint! v odtieni 10 Raspberry Vibes od essence dodáva tvári aj perám šťavnatý, svieži doty
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na pery a tváre 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvárenka The Essence Blush What a Tint! v odtieni 20 Grapefruit Bliss dodáva perám a tváram svieži a
Končící produkty
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Catrice
Catrice Melt & Plump Juicy balzam na pery 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Kód: 2500137
 
EAN: 4059729515513
 
1.75 EUR
875EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Catrice Melt & Plump Juicy ponúka zostaviteľnú farbu s vysokým leskom. Praktický form
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503678
Kód dod.: 303213
EAN: 4029534642490
 
10.20 EUR
20.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana spodkov PVC použitie na ťažko prístupné miesta, k utesneniu, konzervácii a zlepšeniu lesku, ideálne pre rýchle použitie ako sú nadkolia, spojlery a čelné masky dlhodobá účinná ochrana na spodky automobilov proti kamienkom a soliam.
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Druchema Tagal®
Druchema Tagal, Impregnácia na kožu a textil v spreji, 300 ml
Kód: 60424
Kód dod.: 21820921
EAN: 8594825004128
91%
6.06 EUR
6.07 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na odvodzovanie vody impregnáciu textilu, stanov, vrchných odevov, dáždnikov, plachiet, týpí a pod.
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žilné mazanie na masáž pokožky a svalov opuchnutých a unavených nôh s LEGACTIFOM, gaštanom a kostivalom.
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503677
Kód dod.: 303210
EAN: 4029534642476
 
9.07 EUR
18.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color, ideálny k rýchlej, u použitia na ťažko prístupných miestach ako sú blatníky, nadkolia, spodky automobilov apod. konzervuje a chráni proti vode, soľiam, kamienkom a korózii.
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
100%
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny krém s obsahom vybraných bylín s výbornými účinkami na uvoľnenie organizmu. Jemná masáž na hrudníku a chrbte spríjemňuje dýchanie pri nachladnutí, kašli a nádche.
Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzálne, 40 g
Druchema Kanagom
Kanagom vodostálé acetonové lepidlo univerzálne, 40 g
Kód: 2501853
Kód dod.: 12435011
EAN: 8594825006627
 
2.16 EUR
54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Legendárne a osvedčené lepidlo pre široké použitie. Je založené na acetonovej báze, tudíž je vodostálé. Okrem bežných materiálov veľmi dobre lepí aj niektoré plasty.
-1%Zľava
Druchema Tenyl univerzálne lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzálne lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
100%
1.94 EUR
1.95 EUR
25.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné je pre lepenie savých alebo nesavých materiálov. Tenyl je nehorľavé disperzné lepidlo na papier, textil, penový polystyrén, korok, dlaždice, hliníkovú fóliu, drevo, drevotriesku a kožu.
Protex Fresh tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: FTR22561
EAN: 8693495033411
100%
1.17 EUR
13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je kombináciou jemnej vône, zmäkčujúcich účinkov a anti-bakteriálnej ochrany, ktorá ničí až 99 % baktérií. Obsahuje bohaté hydratačné zložky, vďaka ktorým sa stáva pokožka mäkkou a zdravou.
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Kód: 2207957
 
EAN: 8594015802190
100%
2.68 EUR
17.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídi prípravok vo forme mäkkej nástrahy v sáčkoch, ktoré prepúšťajú pre hlodavcov atraktívnu arómu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.