sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Kód: 2507252
Kód dod.: 845429
EAN: 4015100860221
 
5.65 EUR
22.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s aktívnou kofeínovou zložkou dodáva riedkym a splihnutým vlasom väčšiu silu a zdravý vzhľad.
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Colorwin
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
8.04 EUR
2 680EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov je praktický pomocník pre okamžité zakrytie šedín a dodanie vlasom plnšieho vzhľadu.
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JSÚ VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy sú v zime vystavené väčším ničivým účinkom, a to chladným teplotám a suchému vykurovanému vzduchu.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevône svoj domov sviežou vôňou čerešňových kvetov, ktorá vám pripomenie krehkú krásu týchto jarných kvietkov.
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07911
Kód dod.: 714002
EAN: 8595000911712
100%
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
AKCE
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Kód: 11852
Kód dod.: 845279
EAN: 3838824086675
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra bez silikónov s chmeľovým extraktom posilňuje vlasy až ku konečkom a regeneruje vlasovú štruktúru. 100% sila vlasov s prirodzeným objemom.
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Kód: 11871
Kód dod.: 845224
EAN: 4012800567658
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s výťažkami z chmeľa stará o vlasy a dodáva im silu a objem. Receptúra s intenzívne starajúci proteínom dodáva vlasom chýbajúce proteíny.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.