sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Novinky
truckzdarma
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603394
Kód dod.: LF674100
EAN: 3614274485028
 
142.15 EUR
142.16 EUR
2 843EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s PRADA Paradigme Le Parfum – v
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol Fast Action zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Kód: 2501123
Kód dod.: 756128
EAN: 9000101804980
 
12.61 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť perfektne čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
truckzdarma
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
166.51 EUR
1 665.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
119.15 EUR
2 383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
truckzdarma
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2400241
Kód dod.: LB698902
EAN: 3614273069175
 
145.63 EUR
1 456.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
AKCE
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Frosch®
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Kód: 2505545
Kód dod.: 790102
EAN: 4001499967986
 
4.13 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné pohladenie pre Vaše deti s tekutým mydlom Frosch EKO s decentnou vôňou. Dávkovač s veselým motívom si vaše deti obľúbia a po vypotrebovaní ho môžete doplniť náhradnou náplňou.
truckzdarma
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
165.03 EUR
2 062.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2602780
Kód dod.: LF682500
EAN: 3614274485868
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Prada Paradigme Eau de Parfum je n
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.