sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503203
Kód dod.: 546522
EAN: 8593534671287
 
6.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 25 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
-1%Zľava
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2504316
Kód dod.: 547249
EAN: 8593534691452
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505039
Kód dod.: 845544
EAN: 9000100663410
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ak máte silne poškodené vlasy, pravdepodobne trpia stratou proteínu Keratin, ktorý tvorí hlavnú štruktúru vlasov, čo má za následok silné oslabenie.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503540
Kód dod.: 547241
EAN: 8593534672468
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar, materiál polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503545
Kód dod.: 547226
EAN: 8593534690806
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504184
Kód dod.: 540291
EAN: 8593534691339
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty.
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502621
Kód dod.: 540401
EAN: 8593534671775
 
9.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádny valček na maľovanie hrubých ploch, prevažne fasád. Má pružné a silné polstrovanie, výšku plyšu 18 mm.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Kód: 2502626
Kód dod.: 547164
EAN: 8593534671669
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne zakulatený. Valček s jemnými polyamidovými vláknami pre kvalitné lakovanie. Šírka 160 mm, materiál moltopren (30kg/m3), pre držiak 6 mm.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502643
Kód dod.: 547210
EAN: 8593534660175
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
8.04 EUR
107.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Na maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky sú určené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503732
Kód dod.: 547228
EAN: 8593534690813
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravená za 5 minút? Žiadny problém! Spoliehajte sa na pomocníka, ktorý vaše vlasy ihneď osvieži. Vyskúšajte - NIVEA Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502645
Kód dod.: 541111
EAN: 8593534660205
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitné nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502622
Kód dod.: 540262
EAN: 8593534670686
 
4.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka valčeka 180 mm, výška plyše 18 mm.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.