sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
113.06 EUR
1 130.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Nivea®
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Kód: 08728
Kód dod.: 821081
EAN: 42163152
100%
3.69 EUR
49.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.47 EUR
34.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
81.71 EUR
1 089.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
60.53 EUR
605.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.99 EUR
5 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2502009
Kód dod.: LC010A01
EAN: 3386460149280
 
54.40 EUR
435.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2022 Lacoste Booster je pánska vôňa,
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
AKCE
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Kód: 60299
 
EAN: 4007965505904
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana pred zubným kazom pre nově prerážajúce sa stálé zuby. Zubná pasta elmex Junior je špeciálne vyvinutá pre potreby nově prerážajúcich sa stálych zubov.
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
14.34 EUR
57.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový šampón – starostlivosť o farbené a poškodené vlasy s podporou rastu a ochranou farby.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.43 EUR
69.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502645
Kód dod.: 541111
EAN: 8593534660205
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitné nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502622
Kód dod.: 540262
EAN: 8593534670686
 
4.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka valčeka 180 mm, výška plyše 18 mm.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Kód: 2507252
Kód dod.: 845429
EAN: 4015100860221
 
5.65 EUR
22.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s aktívnou kofeínovou zložkou dodáva riedkym a splihnutým vlasom väčšiu silu a zdravý vzhľad.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.