sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevône svoj domov sviežou vôňou čerešňových kvetov, ktorá vám pripomenie krehkú krásu týchto jarných kvietkov.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
70%
14.34 EUR
71.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón – posilňuje jemné a lámavé vlasy, podporuje rast a dodáva objem.
AKCE
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.96 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky vhodné na prevenciu zafarbovania a vyprania tmavého prádla napr. košele, blúzky, nohavice, džínsy a pod...
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502623
Kód dod.: 541101
EAN: 8593534660311
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 18 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre kvalitný náter všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkych a stredne hustých.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2502644
Kód dod.: 547212
EAN: 8593534660182
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2502633
Kód dod.: 547160
EAN: 8593534671553
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 50 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502620
Kód dod.: 540407
EAN: 8593534671751
 
8.47 EUR
8.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádne valčeky sú určené pre maľovanie hrubých plôch, prevažne fasád. Majú pružné polstrovanie, vďaka ktorému dokážu eliminovať nerovnosti povrchu.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.