sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Končící produkty
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Predator
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Kód: 2500985
Kód dod.: 675647
EAN: 8595117103833
 
5.65 EUR
62.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v kompaktnom balení proti všetkým druhom komárov a kliešťov určený na použitie v stredoeurópskom klíme. Vhodný pre deti už od 3 mesiacov a pre osoby s citlivou pokožkou.
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Kód: 2400438
Kód dod.: 820456
EAN: 8592297010203
 
5.83 EUR
116.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Bela šampón pre psov napomáhajúci zníženiu výskytu parazitov, 230 ml
Tatrachema Bela
Bela šampón pre psov napomáhajúci zníženiu výskytu parazitov, 230 ml
Kód: 2403333
Kód dod.: 675535
EAN: 8585003951235
 
2.61 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón na umývanie psov s obsahom nimbového oleja, ktorý môže napomáhať znížiť riziko výskytu parazitov v srsti psov.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Kód: 2502634
Kód dod.: 547118
EAN: 8593534671157
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou sa dá použiť aj pre syntetické farby a laky.
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502630
Kód dod.: 547144
EAN: 8593534660199
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren pre menšie lakýrnické práce, pre vodou riediteľné a syntetické farby, nevhodný do polyuretánovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2503141
Kód dod.: 540270
EAN: 8593534672116
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 180 mm, výška plyše 13 mm.
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
6.95 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkující minerálne stelivo. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
36.48 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa pre strojové aj ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
Gliss ochranný šampon Supreme Length pre dlhé vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss ochranný šampon Supreme Length pre dlhé vlasy, 400 ml
Kód: 2505040
Kód dod.: 845546
EAN: 9000101201147
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pozorujete na sebe poškodené a rozdelené končeky, ktoré musíte strihať každý mesiac? Nestrihajte - zvoľte opravu. Pre zlepšenie a udržanie kvality dlhých vlasov je potrebné zvláštne režim starostlivosti.
TRESemmé šampón pre mastné vlasy Hydrate & Purify, 400 ml
TRESemmé
TRESemmé šampón pre mastné vlasy Hydrate & Purify, 400 ml
Kód: 2600468
Kód dod.: 794703
EAN: 8710847974427
 
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tresemmé Hydrate Purify šampón zbaví pokožku hlavy nahromadených nečistôt a mastnoty, zatiaľ čo vlasy priamo od korienkov hydratuje.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálne pre všetky druhy balkónových rastlín ako sú muškáty, surfinie, begónie, fuchsie, milión bells a iné. Nejedná sa o bežné hnojivo.
Ceys Montack montážna páska pre všetko, 18 mm × 10 m
Ceys®
Ceys Montack montážna páska pre všetko, 18 mm × 10 m
Kód: 2505251
Kód dod.: 503045
EAN: 8411519772180
 
11.09 EUR
1.11EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CEYS Montack je obojstranná montážna lepiaca páska určená na rýchle a jednoduché upevňovanie rôznych predmetov bez nutnosti vŕtania, skrutkovania alebo použitia klincov.
Brunox Epoxy, konvertor rzi, pre opravu zhrdzavených miest, 100 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor rzi, pre opravu zhrdzavených miest, 100 ml
Kód: 2504878
Kód dod.: 485225
EAN: 7610567930196
 
13.70 EUR
137EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
AKCE
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubné kefky pre ďasná, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubné kefky pre ďasná, duopack
Kód: 2601454
Kód dod.: 895246
EAN: 5054563269287
 
5.04 EUR
2.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Gums & Teeth zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie zubov a ďasien.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502637
Kód dod.: 547182
EAN: 8593534660168
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 150 mm, pre držiak 6 mm.
AKCE
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
Kód: 2500538
Kód dod.: 845731
EAN: 8588006037944
 
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom jemne čistí vlasy a pokožku hlavy, zatiaľ čo im dodáva výživu a prirodzený lesk. Extrakt
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504167
Kód dod.: 540285
EAN: 8591235041699
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 120 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2502008
Kód dod.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
37.79 EUR
503.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2004 Toaletná voda Lacoste Red je arom
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Kód: 2506050
Kód dod.: 765250
EAN: 9000101805017
 
15.65 EUR
0.43EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť dokonale čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.