sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2502773
Kód dod.: 355178
EAN: 8590892112117
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonovina, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonovina, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu. Citrusová esencia dodáva vlasom väčšiu vitalitu.
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Kód: 2504694
Kód dod.: 540323
EAN: 8593534692176
 
13.43 EUR
13.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada valček, držák, mriežka, fólia, štetec Ergo Mix, zárohák č. 2. Sada valčeka pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodná na maľovanie hladkých a stredne hrubých ploch.
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
54.40 EUR
544EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, zdiva, papiera, kovu apod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Neflek účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rtěnky, riasenky a očných tieňov, krvi, hlienov a pod.
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým krémom Fa Aloe Vera s inšpiratívnou vôňou aloe vera.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.