sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2502601
Kód dod.: 14842
EAN: 8011003906338
 
75.28 EUR
1 505.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonický medvedík Moschino sa vrac
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2500178
Kód dod.: GIVP000267
EAN: 3274872479920
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Irresistibl
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500712
Kód dod.: 14442
EAN: 8052464898183
 
33.53 EUR
1 117.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Paradiso Rosa od Roberto Cavalli vás
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva sviežosť prádla čepelí sa vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych šeříkov. Až 60 dní vône. Až 2500 dávok vône v každej náplni. Neutralizuje zápach a prevoní Váš domov.
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
86.92 EUR
86.93 EUR
1 738.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.