sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2501775
Kód dod.: 14675
EAN: 3386460153720
 
90.41 EUR
904.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Colgate®
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Colgate Harry Potter 6+ je navrhnutý tak, aby deťom spríjemnil každodenné čistenie zubov vďaka obľúbenému motívu z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytie odrastov. Vďaka jemným minerálnym pigmentom okamžite kryje svetlejšie alebo šedivé odrastky a je tak ideálny pre rýchle upravenie farby nežiaducich odrastov.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
AKCE
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Parodontax®
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Kód: 1806762
Kód dod.: 895186
EAN: 5054563049889
 
9.66 EUR
3.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
3.26 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviváž s hypoalergénnym zložením poskytuje úžasnú hebkosť s jemnou vôňou, ktorú si môže vychutnať celá rodina.
-1%Zľava
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Kód: 2503146
Kód dod.: 547162
EAN: 8593534671560
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 110 mm, pre držiak 6 mm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.