sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
Kód: 2504819
Kód dod.: 675524
EAN: 8594009479506
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s príťažlivou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti psov a mačiek. Šampón má neutrálnu pH, jemné zloženie a je vhodný aj pre šteniatka. Krémová zložka, konopný olej a glycerín obmedzujú vysušovanie.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504164
Kód dod.: 540287
EAN: 8591235041705
 
5.95 EUR
5.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 250 mm, pre držiak 8 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504168
Kód dod.: 540284
EAN: 8591235041682
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 100 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta je určená pre citlivé zuby a pomáha podporiť belší vzhľad zubov.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
AKCE
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35296
Kód dod.: 810501
EAN: 8594007977103
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť slúži na večerné čistenie. Príjemná svieža parfumácia, zmierňuje pocit únavy pleti.
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: BA527474
EAN: 5010724527474
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampón špeciálne navrhnutý pre hnedé odtiene vlasov.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
75.71 EUR
757.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenená vôňa pre mužov uvedená na trh na jar 2017. Určená pre moderných mužov, ktorí usilu
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
92.63 EUR
2 646.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.