sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
73.44 EUR
73.45 EUR
1 468.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky pa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602895
Kód dod.: 795723
EAN: 9000101781144
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Twist Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gél pre ženy s jemnou a hrejivou vôňou pistácií a medu.
Novinky
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603388
Kód dod.: LG290600
EAN: 3614274798197
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Novinky
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
Kód: 2603406
Kód dod.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
98.24 EUR
1 637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Pure Platinum je intenzívna pánska pa
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Kód: 33754
Kód dod.: 687113
EAN: 8594004852656
75%
11.70 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doplnenie minerálnych látok do krmnej dávky pre prasatá, sele, psy a hydinu.
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
8.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerálny motorový olej určený pre dvojtaktné motory. Poskytuje spoľahlivú ochranu motora proti opotrebeniu, korózii a nadmernému trením, čím zaisťuje hladký chod a dlhú životnosť motora.
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 2280874
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.