sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 100 mm je určená na uľahčenie nanášania nátierkovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Kód: 2502974
Kód dod.: 554307
EAN: 8593534671201
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 250 mm.
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
Novinky
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602987
Kód dod.: 15080
EAN: 8011003909810
 
77.80 EUR
1 556EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Novinky
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2603361
Kód dod.: LF963100
EAN: 3614274578690
 
118.28 EUR
1 971.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Giorgio Armani I WILL predstavuje mod
Novinky
truckzdarma
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Kód: 2603389
Kód dod.: LG290700
EAN: 3614274798203
 
158.07 EUR
1 756.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 2211008
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 2280874
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503455
Kód dod.: 547240
EAN: 8593534672451
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva, má veľmi dlhú životnosť. Pre dokončovacie maliarske práce všetkými druhmi náterových hmôt.
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.