sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a nechtíkom má výborný účinok na pokožku.
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
Kód: 2501857
Kód dod.: 812071
EAN: 8594009476826
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským EISGELEM má výborné účinky na uvoľnenie pohybového ústrojenstva. Máta a mentol majú silne chladivý účinok, ktorý napomáha k zmenšovaniu opuchu a bolesti.
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
Kód: 2507079
Kód dod.: 845026
EAN: 8594009470763
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff je určené pre starostlivosť o pokožku hlavy so sklonom k tvorbe lupín. Pomáha upokojiť pokožku a dopĺňa bežnú starostlivosť o vlasy.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov je určené pre starostlivosť o vlasovú pokožku. Pomáha doplniť každodennú starostlivosť o vlasy.
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žilné mazanie na masáž pokožky a svalov opuchnutých a unavených nôh s LEGACTIFOM, gaštanom a kostivalom.
Herbavera brezaový šampón na mastné vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera brezaový šampón na mastné vlasy, 550 ml
Kód: 2504078
Kód dod.: 845018
EAN: 8594009470268
 
2.60 EUR
4.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Březový šampón s panthenolom je vhodný pre mastné a normálne vlasy. Výťažky brezy majú priaznivé účinky na vlasatú časť pokožky, čistí póry a pôsobí protizápalovo.
Herbavera Arganový šampon, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Arganový šampon, 550 ml
Kód: 2505164
Kód dod.: 845017
EAN: 8594009470626
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Arganový šampón pre dokonalú starostlivosť, lesk a výživu vlasov.
Herbavera Púpavový šampón, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Púpavový šampón, 550 ml
Kód: 2505165
Kód dod.: 845016
EAN: 8594009470619
 
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Púpavový olej má blahodárny účinok na výživu vlasov od korienkov až po konečky, pomáha obnoviť a zosilniť štruktúru vlasov.
Herbavera Kopřivový šampon na poškodené vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kopřivový šampon na poškodené vlasy, 550 ml
Kód: 2504079
Kód dod.: 845019
EAN: 8594009470275
 
2.60 EUR
4.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pŕhľavový šampon s panthenolem vhodný na poškodené vlasy.
Herbavera Slivkové mazanie s konope 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Slivkové mazanie s konope 200 ml
Kód: 2202954
Kód dod.: 812073
EAN: 8594009476840
100%
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž slivovicovým mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Slivovice doplněná účinkem kaštanu koňského, kostivalu a sedmi tajných bylin je pravým potěšením pro unavené tělo.
Herbavera Kofeínový šampón proti vypadávaniu vlasov, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kofeínový šampón proti vypadávaniu vlasov, 550 ml
Kód: 2504754
Kód dod.: 850156
EAN: 8594009470541
 
2.60 EUR
4.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínový šampón s lopúchom, žihľavou a panthenolom proti nadmernému vypadávaniu vlasov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.