sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Herbavera Anti-dandruff šampón proti lupinám, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Anti-dandruff šampón proti lupinám, 300 ml
Kód: 2507073
Kód dod.: 845023
EAN: 8594009470701
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera šampón proti lupinám je určený na starostlivosť o pokožku hlavy so sklonom k tvorbe lupín. Pomáha jemne čistiť vlasy a zanecháva pocit sviežosti.
Herbavera Cannabis upokojujúci šampón, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Cannabis upokojujúci šampón, 300 ml
Kód: 2509128
Kód dod.: 845022
EAN: 8594009470770
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera šampón Cannabis je upokojujúci šampón na každodennú starostlivosť o vlasy. Pomáha jemne čistiť vlasy aj pokožku hlavy.
Herbavera Panthenolka gél po opaľovaní s konope a betakaroténom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gél po opaľovaní s konope a betakaroténom, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ošetreniu a upokojeniu pokožky po intenzívnom opaľovaní a slnení, ako v lete, tak aj pri lyžovaní na horách. Vynikajúce po pobyte na mraze či chladnom počasí, vhodné po kúpaní a saunovaní.
Herbavera kofeínový šampón na podporu rastu vlasov, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeínový šampón na podporu rastu vlasov, 300 ml
Kód: 2508141
Kód dod.: 845024
EAN: 8594009470718
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera šampón kofeínový je určený na starostlivosť o vlasy so sklonom k oslabeníu. Pomáha jemne čistiť vlasy a pokožku hlavy.
Herbavera balzam na unavené nohy, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera balzam na unavené nohy, 120 ml
Kód: 2504756
Kód dod.: 822060
EAN: 8594009476192
 
1.86 EUR
15.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Upokojujúci balzam na unavené a opuchnuté nohy.
Herbavera rozmarínový hydratačný šampón, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera rozmarínový hydratačný šampón, 300 ml
Kód: 2509129
Kód dod.: 845027
EAN: 8594009470787
 
3.68 EUR
12.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera šampón rozmarínový je hydratačný šampón pre každodennú starostlivosť o vlasy. Pomáha jemne čistiť vlasy a zanecháva ich svieže.
Herbavera Bodanec gél po bodnutí hmyzom, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gél po bodnutí hmyzom, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
1.51 EUR
60.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utlmujúci a chladivý gél po bodnutí hmyzom. Obsahuje mentol, konope, mätu, aloe vera, harmanček a nechtík. Obsahuje tiež výťažok z citrónovej trávy, ktorý pomáha odpudzovať hmyz.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
Kód: 2504819
Kód dod.: 675524
EAN: 8594009479506
 
2.80 EUR
2.81 EUR
11.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s príťažlivou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti psov a mačiek. Šampón má neutrálnu pH, jemné zloženie a je vhodný aj pre šteniatka. Krémová zložka, konopný olej a glycerín obmedzujú vysušovanie.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Herbavera kondicionér na vlasy s arganovým olejom, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicionér na vlasy s arganovým olejom, 550 ml
Kód: 2505594
Kód dod.: 855165
EAN: 8594009470671
 
3.03 EUR
5.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na vlasy s arganovým olejom, keratínom a zmesou bylín je určený pre intenzívnu starostlivosť a ochranu vlasov. Arganový olej ošetrí vlasy od korienkov až po končeky vlasov.
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
100%
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny krém s obsahom vybraných bylín s výbornými účinkami na uvoľnenie organizmu. Jemná masáž na hrudníku a chrbte spríjemňuje dýchanie pri nachladnutí, kašli a nádche.
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Urea krém na nohy, 80 ml
Kód: 2506211
Kód dod.: 822063
EAN: 8594009476222
 
1.94 EUR
24.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na nohy s obsahom 20 % Urea a rozmarínom.
Herbavera Konopná vazelína na pery a suchú pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na pery a suchú pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
3.03 EUR
30.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vazelína je určená na dôkladné premastenie pokožky, obzvlášť na ztvrdnuté, popraskané či suché miesta. Vazelína zabraňuje nežiaducemu prostupu vlhkosti a chladu na podráždenú či poškodenú pokožku.
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským hrejivým balzamom má výborné účinky na uvoľnenie a prehratie pohybového ústrojenstva. Aktívne látky káfr, capsaicin a škorica silne prekrvujú pokožku a dochádza k jej intenzívnemu prehratiu.
Herbavera kondicionér na vlasy s kofeínom, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicionér na vlasy s kofeínom, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
3.03 EUR
5.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na vlasy s kofeínom, pŕhľavou a lopúchom je výborným pomocníkom na podporu rastu vlasov. Kofeín má priaznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové korienky a významným spôsobom podporuje ich rast.
Herbavera Sedmibylinný šampon, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Sedmibylinný šampon, 550 ml
Kód: 2504900
Kód dod.: 845021
EAN: 8594009470282
 
2.60 EUR
4.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sedmibylinný šampon s panthenolom vhodný pre všetky typy vlasov.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečný pomocník pri masáži unavených svalov a kĺbov. Kafr sa rýchlo vstrebáva do pokožky a na mieste aplikácie vyvoláva mierne hrejivý pocit.
Herbavera konopný šampón na suché a lámavé vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera konopný šampón na suché a lámavé vlasy, 550 ml
Kód: 2504753
Kód dod.: 850155
EAN: 8594009470374
 
2.60 EUR
4.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre suché a lámavé vlasy je určený na každodennú starostlivosť o suché a lámavé vlasy, ale dobre ošetrí aj ostatné typy vlasov.
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a gaštanom, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
3.46 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koňský balzám s konopím, kostivalom, gaštanom koňským a siedmimi bylinami. Masáž koňským balzámom má výborné účinky na uvolnenie pohybového ústrojenstva.
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na ztvrdlé paty s lanolinem a konopím, 120 ml
Kód: 2504757
Kód dod.: 822062
EAN: 8594009476215
 
1.94 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na ztvrdlé paty a popraskanú kožu nôh s lanolínom a konopím je každodenným pomocníkom v boji za jemnú kožu na nohách.
Herbavera krém na nohy s kozím mliekom a Urea, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na nohy s kozím mliekom a Urea, 120 ml
Kód: 2507725
Kód dod.: 822064
EAN: 8594009476246
 
1.94 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na nohy s kozím mliekom, konopím, Urea a kyselinou hyalurónovou.
Herbavera Macešková vazelína, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Macešková vazelína, 100 ml
Kód: 2504761
Kód dod.: 821414
EAN: 8594009478462
 
3.03 EUR
30.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Macešková vazelína s betakaroténom je určená k dôkladnému premasteniu pokožky, najmä na ztvrdlé, praskliny či suché miesta.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.