sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502618
Kód dod.: 540264
EAN: 8593534670723
 
5.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Šírka valčeka 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502635
Kód dod.: 547172
EAN: 8593534671485
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perlon o šírke 100 mm je určený na menšie lakýrnické a dokončovacie maliarske práce pre husté a disperzné farby a laky.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503455
Kód dod.: 547240
EAN: 8593534672451
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva, má veľmi dlhú životnosť. Pre dokončovacie maliarske práce všetkými druhmi náterových hmôt.
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Spokar Nylon podlahársky valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Nylon podlahársky valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503388
Kód dod.: 547236
EAN: 8593534671980
 
2.64 EUR
2.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2503452
Kód dod.: 547114
EAN: 8593534671607
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou je možné použiť aj pre syntetické farby a laky.
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 64968
 
EAN: 8011003804542
 
61.09 EUR
2 036.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 64972
 
EAN: 8011003804597
 
31.75 EUR
158.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Čistá ako slnečné lúče, nádherne jasný odtieň žl
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
56.92 EUR
632.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - púdrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Pôvab nefalšovanej spontánnosti, príjemná, ľahká v
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2403223
Kód dod.: LE641000
EAN: 3614274089349
 
119.94 EUR
2 398.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Luna Rossa Ocean Le Parfum je inte
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
37.61 EUR
37.62 EUR
1 253.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čar čistej spontánnosti, príjemná, jemná vôňa
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502597
Kód dod.: 14838
EAN: 8011003901647
 
106.06 EUR
1 178.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
36.74 EUR
36.75 EUR
183.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 100 mm je určená na uľahčenie nanášania nátierkovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Kód: 2502974
Kód dod.: 554307
EAN: 8593534671201
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 250 mm.
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
Novinky
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602987
Kód dod.: 15080
EAN: 8011003909810
 
77.80 EUR
1 556EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Novinky
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2603361
Kód dod.: LF963100
EAN: 3614274578690
 
118.28 EUR
1 971.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Giorgio Armani I WILL predstavuje mod
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.