sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lacoste Original Aqua parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original Aqua parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601426
Kód dod.: LC021A02
EAN: 3386460172691
 
40.39 EUR
40.40 EUR
403.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte novú úroveň mužskej elegancie a sviežos
LACOSTE L.12.12 Bleu parfumovaná voda pre mužov 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfumovaná voda pre mužov 35 ml
Kód: 2602854
Kód dod.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
51.71 EUR
1 477.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603401
Kód dod.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
103.89 EUR
1 038.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
AKCE
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35296
Kód dod.: 810501
EAN: 8594007977103
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť slúži na večerné čistenie. Príjemná svieža parfumácia, zmierňuje pocit únavy pleti.
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: BA527474
EAN: 5010724527474
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampón špeciálne navrhnutý pre hnedé odtiene vlasov.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
75.71 EUR
757.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenená vôňa pre mužov uvedená na trh na jar 2017. Určená pre moderných mužov, ktorí usilu
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
92.63 EUR
2 646.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2308348
Kód dod.: GUE32344
EAN: 085715323446
 
47.27 EUR
472.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženská kvetinovo-ambrová vôňa predstavená v roku 2023 Podľahnite zlatistému trblietaniu, ktoré čerp
truckzdarma
Givenchy Gentleman Society Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2400622
Kód dod.: GIVP000168
EAN: 3274872467965
 
142.59 EUR
1 425.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická zvodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2024. Givenchy zvádza tých najnezastavit
Nivea Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF30 50ml
Kód: 2507703
Kód dod.: 822807
EAN: 9005800396880
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký denný krém určený pre normálnu až zmiešanú pleť. Kombinuje intenzívnu hydratáciu s SPF 30.
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Henkel Syoss
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Kód: 2505789
Kód dod.: 855535
EAN: 9000101712681
 
6.74 EUR
33.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Keratin Volume sprej pre tepelnú ochranu až do 230°C. Až dvojnásobný objem v porovnaní s neošetrenými vlasmi. Pre dlhodobý objem po fénovaní a hladké vlasy bez chyby.
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Emanuel Ungaro
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502401
Kód dod.: 14709
EAN: 8056860211270
 
62.96 EUR
62.97 EUR
699.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Emanuel Ungaro Cosmic Moon vás
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
90.10 EUR
1 501.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.83 EUR
696.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.