sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletná voda pre ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2602871
 
EAN: 3614274797244
 
61.71 EUR
822.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mugler Starlicious Pineapple
Novinky
LACOSTE Original Femme Intense parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Lacoste
LACOSTE Original Femme Intense parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2603404
Kód dod.: LC025A02
EAN: 3386460174626
 
79.10 EUR
1 318.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnato kvetinová a ovocná parfémová voda bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfémová voda LA
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2500178
Kód dod.: GIVP000267
EAN: 3274872479920
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Irresistibl
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500712
Kód dod.: 14442
EAN: 8052464898183
 
33.53 EUR
1 117.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Paradiso Rosa od Roberto Cavalli vás
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva sviežosť prádla čepelí sa vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych šeříkov. Až 60 dní vône. Až 2500 dávok vône v každej náplni. Neutralizuje zápach a prevoní Váš domov.
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
86.92 EUR
86.93 EUR
1 738.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
35.23 EUR
1 174.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404962
Kód dod.: 14188
EAN: 850049716178
 
87.40 EUR
87.41 EUR
874EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležit
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
52.40 EUR
1 746.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.