sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
AKCE
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35296
Kód dod.: 810501
EAN: 8594007977103
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť slúži na večerné čistenie. Príjemná svieža parfumácia, zmierňuje pocit únavy pleti.
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
90.10 EUR
1 501.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.83 EUR
696.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501459
Kód dod.: LC019A01
EAN: 3386460165921
 
75.67 EUR
756.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová drevito-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu zosobňujúcu el
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: 855407
EAN: 5010724527474
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampón špeciálne navrhnutý pre hnedé odtiene vlasov.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
75.71 EUR
757.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenená vôňa pre mužov uvedená na trh na jar 2017. Určená pre moderných mužov, ktorí usilu
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
92.63 EUR
2 646.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2308348
Kód dod.: GUE32344
EAN: 085715323446
 
47.27 EUR
472.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženská kvetinovo-ambrová vôňa predstavená v roku 2023 Podľahnite zlatistému trblietaniu, ktoré čerp
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.