sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
17.82 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Expert Sensitive Gel efektívne odstraňuje škvrny a zároveň je šetrný k pokožke. S prírodnými mydlami a ľahkou vôňou mandľového mlieka je vhodný aj pre alergikov.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Brunox
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Kód: 2504881
Kód dod.: 485234
EAN: 7610567930189
 
25.61 EUR
64.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
-1%Zľava
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Kód: 2503146
Kód dod.: 547162
EAN: 8593534671560
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 110 mm, pre držiak 6 mm.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
AKCE
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Ryor
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Kód: 32045
Kód dod.: 822650
EAN: 8594007977189
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, mastný výživný a predovšetkým ochranný krém. Jeho príjemná parfumácia navodzuje pocit sviežosti.
AKCE
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Merkur
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Kód: 43820
Kód dod.: 755012
EAN: 8592613577052
95%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Thierry Mugler
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Kód: 25970
Kód dod.: 1223309
EAN: 3439600056525
 
60.92 EUR
2 436.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne - gurmánska - zmyselná vôňa uvedená na trh v roku 1992 Vo vôni Angel sa zmyselne snúbi v
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301644
Kód dod.: LB040104
EAN: 3614272761421
 
77.80 EUR
2 593.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019 Talentská elegancia, couture, postoj
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2305960
Kód dod.: LB040404
EAN: 3614272761452
 
97.37 EUR
1 947.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená, drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2019. Ukažte svetu, ako vyzerá muž súčasnost
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.