sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504178
Kód dod.: 552357
EAN: 8591235041613
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držiak 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hólí.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2507271
Kód dod.: 794967
EAN: 4005900648181
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gél pre pocit hydratovanej pokožky.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu. Citrusová esencia dodáva vlasom väčšiu vitalitu.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.05 EUR
14.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Kód: 2504694
Kód dod.: 540323
EAN: 8593534692176
 
13.43 EUR
13.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada valček, držák, mriežka, fólia, štetec Ergo Mix, zárohák č. 2. Sada valčeka pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodná na maľovanie hladkých a stredne hrubých ploch.
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
54.40 EUR
544EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Neflek účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rtěnky, riasenky a očných tieňov, krvi, hlienov a pod.
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým krémom Fa Aloe Vera s inšpiratívnou vôňou aloe vera.
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.