sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Mercedes-Benz Club Black parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Club Black parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501990
Kód dod.: MBVMBMC130
EAN: 3595471036513
 
79.15 EUR
1 583EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Mercedes-Benz Club je najlepšie st
Roberto Cavalli Florence parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Florence parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502411
Kód dod.: 14172
EAN: 8052464897001
 
19.96 EUR
665.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chypre-kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2017 Inšpirovaná slnečným Toskánskom. Dámska vôňa je in
Versace Crystal Emerald parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502595
Kód dod.: 14836
EAN: 8011003901623
 
65.62 EUR
2 187.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace predstavu
Spokar sitko stieracia mriežka pre valček do 180 mm
Spokar®
Spokar sitko stieracia mriežka pre valček do 180 mm
Kód: 2502973
Kód dod.: 554300
EAN: 8593534810129
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 180 mm.
Nivea Men Strong Power šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Strong Power šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508814
Kód dod.: 845478
EAN: 9005800388908
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Strong Power s morskými minerálmi posilňuje vlasy od korienkov a je šetrný k vlasom aj pokožke hlavy.
AKCE
Green Pharmacy Heřmánek maska pre farbené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pre farbené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
2.48 EUR
8.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určená pre starostlivosť o farbené vlasy, ktoré potrebujú extra ochranu a regeneráciu.
-1%Zľava
Spokar vanička na farbu pre valček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací vana vhodná pre valčeky do 70 mm je určená pre uľahčenie nanášania nátierovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601023
Kód dod.: GIVP000502
EAN: 3274872501676
 
122.02 EUR
2 440.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
truckzdarma
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 74497
 
EAN: 3605521816580
97%
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013 Nová vôňa s názvom Sie čiže Áno. Áno láske, Áno
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1905617
Kód dod.: 12044
EAN: 8011003839292
100%
64.06 EUR
1 281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 60671
 
EAN: 8011003993840
 
33 EUR
33.01 EUR
165EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebavedomú ženu, ktorá miluje život
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Guess®
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601192
Kód dod.: GUE34931G
EAN: 085715349316
 
40.39 EUR
40.40 EUR
807.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová, kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda GUESS Iconic Sublime je os
PAREX Náhradný mop pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu
Parex
PAREX Náhradný mop pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu
Kód: 2602193
Kód dod.: 577189
EAN: 8699971793671
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradný mop PAREX pre 360° multifunkčnú úklidovú sadu je prateľná hlavica z mikrovlákna určená pre rotačné mopy Parex, ktorá účinne zachytáva nečistoty a uľahčuje každodenný úklid podláh.
Novinky
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602986
Kód dod.: 15079
EAN: 8011003916863
 
53.44 EUR
1 781.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Novinky
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Moschino
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603003
Kód dod.: 15078
EAN: 8011003908134
 
97.85 EUR
978.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Yummy Eau de Parfum je modern
Novinky
truckzdarma
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603369
Kód dod.: LG291700
EAN: 3614274798302
 
138.24 EUR
2 764.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Donna predstavuje zmyse
Novinky
truckzdarma
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603370
Kód dod.: LG291800
EAN: 3614274798319
 
181.73 EUR
2 019.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Donna predstavuje zmyse
Novinky
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603368
Kód dod.: LG291600
EAN: 3614274798296
 
98.67 EUR
3 289EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Donna predstavuje zmyse
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2101604
 
EAN: 3614226904966
 
47.40 EUR
474EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa Burberry Brit Sheer bola predstavená roku 2015. Jej flakón zdobí jemný relief kocky,
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.