sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2405000
Kód dod.: 14245
EAN: 3386460151795
 
81.40 EUR
81.41 EUR
904.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytí ľahkú vôňu čerstvo rezaných bielych kvetov, frézie a francúzskeho jazmínu (až do konca s nádychom zeleného jablka).
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
66.88 EUR
1 114.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte I Want Choo With Love od Jim
DKNY Donna Karan 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502603
Kód dod.: 14704
EAN: 085715962348
 
41.75 EUR
1 391.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Autorom DKNY 24/7 Electric od Don
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501540
 
EAN: 3616305821089
 
116.49 EUR
116.50 EUR
1 164.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 BOSS Bottled Bold Citrus je novo
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Kód: 2504179
Kód dod.: 554306
EAN: 8591235041637
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stírací mřížka pre valček do rozmeru 250 mm. Plastová mřížka pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby.
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602186
Kód dod.: 14949
EAN: 085715962669
 
59.88 EUR
1 197.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte zmyselnú novinku roku 2026 – DKNY
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602280
 
EAN: 3595471037541
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená dobrodružná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mercedes-Benz Deep Sea E
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém s Nivea Moisture Care komplexom, prírodným extraktom z lekna a SPF15 pre potreby normálnej pleti.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503837
Kód dod.: 180185
EAN: 8591235045123
 
77.63 EUR
7.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
95.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Výživný denní krém SPF 30 prináša všestrannú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501438
Kód dod.: ODL56400
EAN: 085715564009
 
70.18 EUR
70.19 EUR
701.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2018 Parfumovaná voda Bella Blanca od Oscar de la
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Kód: 2306664
Kód dod.: LD695100
EAN: 3614273734882
 
98.54 EUR
3 284.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplá chypre vôňa obohatená o ovocnoambrové tóny uvedená na trh v roku 2023 Parfumovaná voda Armani
truckzdarma
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2601110
Kód dod.: LG206300
EAN: 3614274747058
 
134.16 EUR
1 341.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená v roku 2026 Objavte novú dimenziu mužskej príťažlivosti s St
truckzdarma
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601180
Kód dod.: LG025600
EAN: 3614274626841
 
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603366
Kód dod.: LG275400
EAN: 3614274788815
 
83.27 EUR
83.28 EUR
2 775.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom poňatí prichádza YVES SAINT LAUR
Novinky
truckzdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
143.90 EUR
1 439EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
 
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.