sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Finish Citrón a Limeta, osviežovač do umývačky, 1 ks
finish - Calgonit
Finish Citrón a Limeta, osviežovač do umývačky, 1 ks
Kód: 06837
Kód dod.: 748001
EAN: 3141360054405
 
4.56 EUR
4.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte Vašej umývačke riadu sviežu vôňu citrónu a limetky! Pri otvorení umývačky riadu cítiť namiesto nepríjemných zápachov len osviežujúce citrónové a chladivé limetkové aróma.
Kuschelweich vonné sáčky do skříně Divoká vanilka 3 ks
Kuschelweich
Kuschelweich vonné sáčky do skříně Divoká vanilka 3 ks
Kód: 2509156
Kód dod.: 759389
EAN: 4013162016563
 
3.91 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tieto vonné sáčky predstavujú praktický a elegantný spôsob, ako udržať vaše textílie svieže medzi praním a dodať vášmu domovu príjemnú aromatickú atmosféru.
Kuschelweich voňavé sáčky do skrine Svieži sen 3 ks
Kuschelweich
Kuschelweich voňavé sáčky do skrine Svieži sen 3 ks
Kód: 2509157
Kód dod.: 759390
EAN: 4013162032976
 
3.91 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tieto voňavé sáčky predstavujú praktický a elegantný spôsob, ako udržať vaše textílie svieže medzi praniami a dodať vášmu domovu príjemnú aromatickú atmosféru.
Kuschelweich vonné sáčky do skříně Letný vánok 3 ks
Kuschelweich
Kuschelweich vonné sáčky do skříně Letný vánok 3 ks
Kód: 2509155
Kód dod.: 759388
EAN: 4013162014392
 
3.91 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tieto vonné sáčky predstavujú praktický a elegantný spôsob, ako udržať vaše textílie svieže medzi praním a dodať vášmu domovu príjemnú aromatickú atmosféru.
Wunder-Baum vonný stromeček, classic, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, classic, 1 ks
Kód: 2504588
Kód dod.: 732028
EAN: 7612720201068
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum závesný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Sport Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Sport Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507510
Kód dod.: 732096
EAN: 8591522337955
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
Montblanc Explorer sprchový gel pre mužov 150 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer sprchový gel pre mužov 150 ml
Kód: 2502087
Kód dod.: 11874
EAN: 3386460101073
 
22.79 EUR
151.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatě aromatická vôňa uvedená na trh v februári 2019. Pri vývoji tejto výnimočnej vône si parfum
Carlson Horský vánek Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Horský vánek Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506207
Kód dod.: 732092
EAN: 8591522337931
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 835494
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
4.56 EUR
4.57 EUR
22.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moluskocídny prípravok vo forme granulovanej návnady na ochranu poľných plodín, ovocných plodín a révy vínnej proti slimákom.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Kód: 2508791
Kód dod.: 837075
EAN: 9005800389974
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend je špeciálny antiperspirant v sprayi navrhnutý pre posilnenú ochranu podpazušia. Až 96 hodín ochrany proti poteniu a zápachu.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505059
Kód dod.: 835200
EAN: 9005800282688
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou vás ochráni až na 48 hodín. Jeho ľahké zloženie s unikátnou patentovanou technológiou nezanecháva biele stopy na tmavom oblečení ani žlté škvrny na svetlých odevoch.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky antiperspirant v spreji so zložením bez alkoholu, ktorý zabezpečí dlhodobú, účinnú, ale na oblečení neviditeľnú ochranu.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.30 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si svieži pocit až po dobu 48 hodín! Spoliehajte sa na šetrný deodorant s morskými minerálmi a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zabezpečí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Kód: 15201
Kód dod.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Kód: 48071
Kód dod.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky antiperspirant s ovocnou vôňou a technológiou Motionsense™. Nezanecháva biele škvrny na oblečení.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.