sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Kód: 62456
Kód dod.: 835160
EAN: 4005808729746
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vsaďte na spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu potu bez žltých škvŕn a bielych stôp na oblečení - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear.
Fenjal Vitality 48h antiperspirant deodorant sprej pre ženy 150 ml
Fenjal®
Fenjal Vitality 48h antiperspirant deodorant sprej pre ženy 150 ml
Kód: 65020
Kód dod.: FEN04257
EAN: 4013162018352
100%
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h spoľahlivá ochrana proti poceniu a jemná starostlivosť o citlivú pokožku. Obsahuje upokojujúci a
AKCE
-1%Zľava
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
0.77 EUR
0.78 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 835208
EAN: 9005800280684
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Kód: 2206681
Kód dod.: 800082
EAN: 8720181192128
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia vône tropického ananásu a grapefruitu vám prinesie dlhotrvajúcu sviežosť až po dobu 48 hodín.
AKCE
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 837119
EAN: 9005800282657
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu! Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín.
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2305695
Kód dod.: 835094
EAN: 8720181339936
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratujúce podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
4.56 EUR
4.57 EUR
22.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moluskocídny prípravok vo forme granulovanej návnady na ochranu poľných plodín, ovocných plodín a révy vínnej proti slimákom.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
Kód dod.: 835570
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Kód: 2508655
Kód dod.: 680195
EAN: 8592542016288
 
15.61 EUR
16.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Essence
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Kód: 65207
Kód dod.: ES443772
EAN: 4250338443772
100%
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Niekedy je aj každá sekunda drahá. S rýchloschnúcimi kvapkami na nechty zaschne tvoj lak len za 60 s
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.