sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfémovaná voda pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfémovaná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2602958
 
EAN: 8435415115193
 
136.76 EUR
109.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier Le Beau
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500966
Kód dod.: 14453
EAN: 085715952400
 
52.40 EUR
1 048EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501047
 
EAN: 8435415102728
 
140.42 EUR
1 404.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zdviháme kotvy!
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501046
 
EAN: 8435415102711
 
104.06 EUR
2 081.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zvedáme kotvy!
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Payot Paris
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Kód: 2401402
Kód dod.: 65118486
EAN: 3390150585975
 
99.97 EUR
1 999.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém Supreme Jeunesse Youth slúži každé ráno na skutočné posilnenie mladistvého kapitálu pleti
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Dixi
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Kód: 2507758
Kód dod.: 855992
EAN: 8586000088375
 
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Svište šampón a sprchový gél 2v1 s vôňou sviežosti hôr je jemný prípravok vhodný pre detské vlasy i pokožku.
Novinky
truckzdarma
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603365
Kód dod.: LG211700
EAN: 3614274750447
 
129.54 EUR
2 590.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren Flock valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm, 2x guľatý
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren Flock valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm, 2x guľatý
Kód: 2504173
Kód dod.: 547155
EAN: 8591235041774
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 100 mm, 2x guľatý, pre držák 6 mm.
AKCE
Sam miska pre psov s kuracím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s kuracím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501396
Kód dod.: 976102
EAN: 8594048100560
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená mäsová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Červená repa dodá vitalitu a posilní organizmus, dobromysl zaručí lepšie trávenie a dobrú náladu.
Proxim krmítková zmes pre vonkajšie vtáctvo, bohatý zdroj tukov, bielkovín a vlákniny, 1,5 kg
Proxim
Proxim krmítková zmes pre vonkajšie vtáctvo, bohatý zdroj tukov, bielkovín a vlákniny, 1,5 kg
Kód: 2504874
Kód dod.: 976073
EAN: 8594019367565
 
3.05 EUR
2.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo krmítková zmes. Zloženie pšenica, proso, slnečnica.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regeneračná maska 4v1 pre suché a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regeneračná maska 4v1 pre suché a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračná vlasová kúra so systémom HAPTIQ, ktorý vytvára mikroväzby a posilňuje vlasovú štruktúru.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
13.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný viacúčelový prípravok (tableta 20 g) pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
5.18 EUR
12.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná maska na vlasy, ktorá zabezpečuje intenzívnu regeneráciu a pocit hydratovaných vlasov po dobu až 48 hodín už po prvom použití.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504192
Kód dod.: 540309
EAN: 8591235041750
 
5.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Univerzálny valček PLYŠ Žltozelený, šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm, priemer jadra 44 mm.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504165
Kód dod.: 540319
EAN: 8591235041835
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Končící produkty
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Probazen
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
3.42 EUR
3.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne alkalický čistič vhodný na čistenie všetkých druhov bazénových fólií. Veľmi šetrne pôsobí na m
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301650
Kód dod.: LD890400
EAN: 3614273790864
 
102.50 EUR
3 416.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Born in Roma Intense je mimoriadna pocta Rímu a
truckzdarma
Valentino Born in Roma Intense Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Intense Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2301652
Kód dod.: LD890200
EAN: 3614273790840
100%
178.12 EUR
1 781.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Born in Roma Intense je mimoriadna pocta Rímu a
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Kód: 2308843
Kód dod.: LE028100
EAN: 3614273852821
 
118.33 EUR
1 972.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Kód: 2308840
Kód dod.: LE027200
EAN: 3614273852739
 
96.97 EUR
2 424.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501030
Kód dod.: ODL56850
EAN: 085715568502
 
45.92 EUR
1 530.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Parfémovaná voda Bella Soleil je inšpirovaná
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
29.53 EUR
295.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vychutnajte si povznesujúcu vôňu,
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.