sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Citrón tablety do umývačky, 50 ks
Kód: 2603097
Kód dod.: 706557
EAN: 4001499947315
 
18.04 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologické tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant dezodorant stick pre mužov 50 ml
Kód: 52202
Kód dod.: 834998
EAN: 50120772
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona tuhý antiperspirant pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
AKCE
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Jar
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Kód: 2300040
Kód dod.: 750229
EAN: 8006540750100
 
17.39 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar kapsle do umývačky Original All in One s vôňou citrónu sú účinné hneď pri 1. umývaní a odstraňuj
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2404109
Kód dod.: 839169
EAN: 9005800401249
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant Invisible For Black & White Clear s atraktívnou ľahkou vôňou poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu bez bielych stôp a žltých škvŕn na oblečení.
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
3.26 EUR
13.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka unikátnemu zloženiu účinne čistí, odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky.
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Pure antiperspirant dezodorant stick pre ženy 50 ml
Kód: 84200
Kód dod.: 834922
EAN: 59004752
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sebevědomí bez skvrn – s jemnou vůní a silnou ochranou Rexona Invisible Pure.
Versace Dylan Blue deodorant stick pre mužov 75 ml
Versace
Versace Dylan Blue deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 101513
 
EAN: 8011003826544
 
36.74 EUR
36.75 EUR
489.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická - fougere vôňa uvedená na trh v júli 2016 Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace.
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Kód: 1911093
Kód dod.: 839071
EAN: 8718951253995
100%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant-deodorant pre účinnú a dlhodobú ochranu proti nepríjemnému zápachu a poteniu.
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 42 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 42 ks
Kód: 2406420
Kód dod.: 750317
EAN: 9000101809053
 
16.09 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 kapsule na riad - Navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali až 72 hodín zaschnuté odolné škvrny a zabezpečili hĺbkové čistenie.
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500313
Kód dod.: 834926
EAN: 59004790
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojaká ochrana, ktorá ťa nezradí – sviežosť, ktorú cítiš, a čisté oblečenie, ktoré vidíš.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501021
Kód dod.: 839031
EAN: 59099611
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Original tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Kód: 2501496
Kód dod.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný dámsky deodorant v spreji, ktorý ponúka päť kľúčových účinkov v jednom balení.
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Sprej Active Fresh, 250 ml
Kód: 2501591
Kód dod.: 834950
EAN: 8886467000782
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Kód: 2501592
Kód dod.: 834951
EAN: 8886467000799
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Buďte svieži po celý deň s Vaseline.
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Kód: 2501650
Kód dod.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaži silu 5 v 1 s Dalli Men Sport 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Montblanc Explorer Extreme deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 2502086
Kód dod.: 14677
EAN: 3386460153775
 
23.36 EUR
311.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenz
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501753
Kód dod.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Women Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
AKCE
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Kód: 2508781
Kód dod.: 761320
EAN: 4260418936230
 
6.52 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glanz Meister All in 1 Ultimate tablety do umývačky sú multifunkčné prípravky, ktoré kombinujú niekoľko účinkov v jednej tablete pre účinné a šetrné umývanie riadu.
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Drogerie.cz
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Kód: 2506559
Kód dod.: 749033
EAN: 8031447220180
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistič umývačky na odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa z vnútra umývačky.
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Frosch®
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Kód: 2505589
Kód dod.: 750299
EAN: 4001499958694
 
18.04 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná prírodná receptúra so silnými odmasťovacími účinkami zanechá žiarivo čisté riady a sviežu citrónovú vôňu. Všetko, čo potrebujete pre krásne čisté a lesklé riady v jednej tablete.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.