sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Kód: 2501650
Kód dod.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaži silu 5 v 1 s Dalli Men Sport 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501753
Kód dod.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Women Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
AKCE
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Jar
Jar Original All in One Citrón kapsle do umývačky riadu 100 kusov
Kód: 2300040
Kód dod.: 750229
EAN: 8006540750100
 
17.39 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar kapsle do umývačky Original All in One s vôňou citrónu sú účinné hneď pri 1. umývaní a odstraňuj
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2404109
Kód dod.: 839169
EAN: 9005800401249
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant Invisible For Black & White Clear s atraktívnou ľahkou vôňou poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu bez bielych stôp a žltých škvŕn na oblečení.
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič práčky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
3.26 EUR
13.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka unikátnemu zloženiu účinne čistí, odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky.
AKCE
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do umývačky Allin1 Ultimate, 35 ks
Kód: 2508781
Kód dod.: 761320
EAN: 4260418936230
 
6.52 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glanz Meister All in 1 Ultimate tablety do umývačky sú multifunkčné prípravky, ktoré kombinujú niekoľko účinkov v jednej tablete pre účinné a šetrné umývanie riadu.
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Drogerie.cz
Casachiara Cura Lavastoviglie tekutý čistič myčky, 250 ml
Kód: 2506559
Kód dod.: 749033
EAN: 8031447220180
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistič umývačky na odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa z vnútra umývačky.
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Frosch®
Frosch Eko Limetka tablety do umývačky, 70 ks
Kód: 2505589
Kód dod.: 750299
EAN: 4001499958694
 
18.04 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná prírodná receptúra so silnými odmasťovacími účinkami zanechá žiarivo čisté riady a sviežu citrónovú vôňu. Všetko, čo potrebujete pre krásne čisté a lesklé riady v jednej tablete.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
54.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebeň C30 s rukoväťou, rôzne farby
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustračná, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nemožno zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, čierny
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
28.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda sušák na prádlo Universal v čiernej farbe je praktickým a štýlovým pomocníkom pre každodenné sušenie prádla.
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
COACH
Coach For Men parfumovaná voda 60 ml + cestovní parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
68.09 EUR
68.10 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická jantarová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017 Parfumovaná voda Coach For Men
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Kód: 2508828
Kód dod.: 842066
EAN: 9005800390239
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend roll-on je antiperspirant určený pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a zápachu.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.34 EUR
868EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.