sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4590 modrá dynamická, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4590 modrá dynamická, 150 ml
Kód: 2504250
Kód dod.: 121173
EAN: 4015962107229
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9151 šedá stone metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9151 šedá stone metalíza, 150 ml
Kód: 2504258
Kód dod.: 121283
EAN: 4015962107632
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
AKCE
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Kód: 2503401
Kód dod.: 106355
EAN: 8592884002758
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8180 červená rallye, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8180 červená rallye, 150 ml
Kód: 2504224
Kód dod.: 121229
EAN: 4015962107526
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Kód: 2504914
Kód dod.: 564811
EAN: 4002168021985
 
4.54 EUR
0.09EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9470 modrá laguna, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9470 modrá laguna, 150 ml
Kód: 2504253
Kód dod.: 121269
EAN: 4015962107731
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný voči škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modrá night fire metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modrá night fire metalíza, 150 ml
Kód: 2504262
Kód dod.: 121319
EAN: 4015962107724
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9103 strieborná metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9103 strieborná metalíza, 150 ml
Kód: 2504201
Kód dod.: 121245
EAN: 4015962107618
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9898/2L2L červená flam metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9898/2L2L červená flam metalíza, 150 ml
Kód: 2504231
Kód dod.: 121295
EAN: 4015962108110
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobré rozliatie, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9900 granitová metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9900 granitová metalíza, 150 ml
Kód: 2504251
Kód dod.: 121297
EAN: 4015962107878
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobré rozlievanie, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
AKCE
CQ fólia interiérová s papierovou páskou, 140 cm x 33 m
Mako color
CQ fólia interiérová s papierovou páskou, 140 cm x 33 m
Kód: 2507518
Kód dod.: 569904
EAN: 8592884000037
 
4.33 EUR
0.13EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná CQ zakrývacia páska vhodná do interiéru.
AKCE
CQ fólia interiérová s papierovou páskou, 55 cm x 33 m
Mako color
CQ fólia interiérová s papierovou páskou, 55 cm x 33 m
Kód: 2506218
Kód dod.: 569900
EAN: 8592884000020
 
2.77 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná CQ zakrývacia páska vhodná do interiéru.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8850 červená višňová, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8850 červená višňová, 150 ml
Kód: 2504228
Kód dod.: 121235
EAN: 4015962108004
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Kód: 2504920
Kód dod.: 564858
EAN: 8592884004042
 
3.80 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozmer šírka 19 mm a dĺžka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakovníkov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako drôtený mosadzný kartáč, 3radový
Mako color
Mako drôtený mosadzný kartáč, 3radový
Kód: 2503393
Kód dod.: 571525
EAN: 4002168819636
 
4.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako color drôtený mosadzný kartáč na odrezávanie a čistenie podkladov, mosadzný drôt o 0,35mm, drevená rukoväť s otvorom na zavesenie.
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescenčná farba v spreji, zelená, 400 ml
Kód: 2503204
Kód dod.: 106191
EAN: 4009506031064
 
11.46 EUR
11.47 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný lak, vhodný pri výrobe reklamných plagátov, na zvýraznenie. Niekoľkonásobne tým vylepšíte odolnosť proti poveternostným vplyvom.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4402 modrá laser w2w2, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4402 modrá laser w2w2, 150 ml
Kód: 2504249
Kód dod.: 121165
EAN: 4015962107946
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freony a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9910 čierna magic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9910 čierna magic, 150 ml
Kód: 2504206
Kód dod.: 121299
EAN: 4015962107885
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Mako color
Max Color striekací tmel vo spreji šedý, 400 ml
Kód: 2503675
Kód dod.: 100115
EAN: 8592884002901
 
10.91 EUR
27.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color striekací tmel sprej na všetky podklady ako je staré lakovanie, hliník, železo, oceľ atď. Vhodný ako ideálny prostriedok medzi polyesterovým tmelom a konečnou farbou.
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503050
Kód dod.: 101185
EAN: 8592884002680
 
11.46 EUR
11.47 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej sa hodí ako antikorózna ochrana pre konštrukcie vystavené vode a poveternostným vplyvom. K oprave poškodených zinkových plôch, k povrstveniu hrán vnútorných plechov pri bodovom zváraní.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
13.63 EUR
34.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základový a plniaci nástrek, môže byť použitý bez základného nástreku, za normálnych okolností prestriekateľný všetkými bežnými lakovacími systémami, taktiež 2K a vodou riediteľnými, bez nutnosti medzibroušenia.
AKCE
Pytel na suť čierny LDPE 120 l, 200 µm, 1 ks
Mako color
Pytel na suť čierny LDPE 120 l, 200 µm, 1 ks
Kód: 2509053
Kód dod.: 992620
EAN: 8592884000785
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytel na suť z materiálu LDPE je určený na odkladanie ťažšieho odpadu pri stavebných a upratovacích prácach. Vďaka objemu 120 l a pevnosti 200 µm je vhodný na suť, stavebný odpad aj hrubšie nečistoty.
Mako Páska lepiaca balící hnedá 48 mm x 66 m
Mako color
Mako Páska lepiaca balící hnedá 48 mm x 66 m
Kód: 2500309
Kód dod.: 566215
EAN: 8592884004141
 
1.34 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Kód: 2500667
Kód dod.: 564808
EAN: 8592884004851
 
2.68 EUR
0.05EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.