sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Kód: 2500665
Kód dod.: 564804
EAN: 8592884004837
 
1.69 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9460 modrá hĺbková, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9460 modrá hĺbková, 150 ml
Kód: 2504227
Kód dod.: 121261
EAN: 4015962107717
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.08 EUR
30.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Auto-K Racing žáruvzdorná farba 650 °C, čierna, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná farba 650 °C, čierna, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
12.08 EUR
30.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žáruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, pecí, komínov, výfukových rúr, oblasť motora, grily atď... Ideálna pre lakovanie častí motora vystavených vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základná farba v spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základná farba v spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základná farba Kwasny Auto-K je ideálna ako základná farba pre opravy nalakovaných plôch. Nástrek základnou farbou a plnenie pri jednom pracovnom procese. Je univerzálne použiteľná a dobre brúsiteľná.
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Mako color
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Kód: 2503701
Kód dod.: 404953
EAN: 4029534642629
 
13.81 EUR
34.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color izolačný nástrek proti škvrnám od vody a plesní, dymu, sadzám, nikotínu, asfaltu, dechtu, maliarským vzorom atď. Vhodný na minerálne podklady, drevo, betón atď.
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Mako color
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Kód: 2503682
Kód dod.: 303215
EAN: 4029534642469
 
10.91 EUR
21.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
k opravám a dokončeniu súčasnej konzervácie vysoce účinný, konzervačný prípravok s vynikajúcou priľnavosťou na voskovej báze, pre všetky duté priestory.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Kód: 2504660
Kód dod.: 512021
EAN: 8592884002338
 
2.29 EUR
152.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelov. Reakčný iniciátor pre vytvrdenie polyesterových tmelov. Tužidlo do polyesterových tmelov, tužidlo do akrylových plničov, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových farieb.
AKCE
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Kód: 2503399
Kód dod.: 106353
EAN: 8592884002734
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Mako miešadlo na farbu a stierky, 10 kg, 80 mm
Mako color
Mako miešadlo na farbu a stierky, 10 kg, 80 mm
Kód: 2503395
Kód dod.: 568095
EAN: 4002168829680
 
6.27 EUR
6.28 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako color miešadlo na farbu a stierky, pre miešacie práce. Vhodné na 10 kg. Šírka 80 mm.
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
9.40 EUR
23.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia BRONZ nielen niečo pre sochy - mnoho objektov získa vďaka úžasne naozaj pôsobiacemu povrchu antickú, umeleckú atmosféru, dobrá odolnosť voči poškriabaniu.
AKCE
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Kód: 2503054
Kód dod.: 106352
EAN: 4009506021263
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4710 modrá kráľovská 2, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4710 modrá kráľovská 2, 150 ml
Kód: 2504255
Kód dod.: 121311
EAN: 4015962107298
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti poškriabaniu a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako vlnitá lepenka v roli, 250 g/m², 1 × 20 m
Mako color
Mako vlnitá lepenka v roli, 250 g/m², 1 × 20 m
Kód: 2504092
Kód dod.: 569823
EAN: 4002168022661
 
17.27 EUR
0.86EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlnitá lepenka v roli, celková dĺžka 20 metrov, gramáž 250 g/m². Ochrana podlahy pri maliarskych prácach, roľa.
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503678
Kód dod.: 303213
EAN: 4029534642490
 
10.17 EUR
20.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana spodkov PVC použitie na ťažko prístupné miesta, k utesneniu, konzervácii a zlepšeniu lesku, ideálne pre rýchle použitie ako sú nadkolia, spojlery a čelné masky dlhodobá účinná ochrana na spodky automobilov proti kamienkom a soliam.
Mako maliarske sitko, sila 190 µ
Mako color
Mako maliarske sitko, sila 190 µ
Kód: 2503391
Kód dod.: 568110
EAN: 4002168814303
 
1.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color maliarske sitko ideálne pre farby všetkého druhu, papier s nylonovým sitkom, sila 190 µ.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9105 strieborná safír metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9105 strieborná safír metalíza, 150 ml
Kód: 2504225
Kód dod.: 121237
EAN: 4015962107625
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobré rozlievanie, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zaschne, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Standard páska textilná na opravy, čierna, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Standard páska textilná na opravy, čierna, 48 mm × 50 m
Kód: 2504921
Kód dod.: 566118
EAN: 8592884004790
 
6.70 EUR
6.71 EUR
0.13EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Páska textilná pre opravy, upevňovanie, utesňovanie, viazanie atď. v interiéri aj exteriéri, ideálna pre domácnosť aj dielňu, veľmi odolná proti poveternostným vplyvom, pretrhnutiu a starnutiu, vysoká priľnavosť k väčšine povrchov, silne lepiaca, ľahko odtrhnuteľná
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9152/W6W6 šedá titan metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9152/W6W6 šedá titan metalíza, 150 ml
Kód: 2504259
Kód dod.: 121307
EAN: 4015962107649
 
6.15 EUR
41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
11.21 EUR
28.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodá dekoračným objektom ten správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam každodenného života úplne mimoriadny a luxusný charakter.
Auto-K Racing farba na disky, strieborná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing farba na disky, strieborná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
9.83 EUR
19.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nitrokombinačná farba odolná voči odretiu so zvlášť vysokou kryvostí, je stabilná, trvalo odolná voči umývaniu v umývacích linkách a diskom ponúka dlhodobú ochranu pred odlétajúcimi kamienkami a posypovou soľou.
AKCE
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Max Color
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Kód: 2508067
Kód dod.: 106359
EAN: 8592884013389
 
6.01 EUR
6.02 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci značkovací sprej Max Color nachádza uplatnenie predovšetkým pri pracovnom značení na s
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Mako color
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503396
Kód dod.: 103292
EAN: 4009506014029
 
11.46 EUR
28.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplotne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žáruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
Auto-K základ na plasty ve spreji transparentný, 150 ml
Auto-K
Auto-K základ na plasty ve spreji transparentný, 150 ml
Kód: 2504560
Kód dod.: 100113
EAN: 4015962109858
 
7.87 EUR
7.88 EUR
52.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre zlepšenie priľnavosti lakov na plastové hmoty. Nanáša sa v tenkej vrstve priamo na plast. Potom použite základovú farbu. Nevyhnutné pre lakovanie plastov s obsahom polyetylénu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.