sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Somat tablety do umývačky 4v1 Excellence 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky 4v1 Excellence 110 ks
Kód: 2603208
Kód dod.: 750368
EAN: 9000101852981
 
47.22 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 4v1 sú multifunkčné kapsule do umývačky, ktoré spájajú účinné odstránenie odolných nečistôt, lesk riadu, ochranu chúlostivých materiálov a starostlivosť o umývačku v jednom umývacom kroku.
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
26.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Universal sušák ponúka 18 metrov sušiacej plochy pre jednoduché sušenie vášho každodenného prádla. Je vybavený praktickým príslušenstvom pre pohodlné použitie.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
40.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je praktické a chytré riešenie pre starostlivosť o vaše prádlo, ktoré vám ponúka extra stabilitu a jednoduché sušenie.
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 3031
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
AKCE
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 257622
EAN: 8714789487656
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom horčíka a citrusového oleja pokožku pri sprchovaní dokonale vyčistí a zanechá sviežu vôňu. Má neutrálnu pH a preto je vhodný pre citlivú pokožku.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok, tak zvyšky jedla z riadu
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S izotonickým minerálnym komplexom pomáha pokožke k regenerácii, osvieženiu a nabudeniu po športe.
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Off!
OFF Kids repelent v spreji, 100 ml
Kód: 2500662
Kód dod.: 675602
EAN: 5000204385847
 
4.99 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný repelent v spreji OFF!® Kids poskytuje spoľahlivú ochranu proti komárom pre deti od 1 roku. Bez parfémov a farbív, šetrný k detskej pokožke.​
AKCE
Astrid Repelent sprej proti kliešťom a komárom, 150 ml
Astrid
Astrid Repelent sprej proti kliešťom a komárom, 150 ml
Kód: 63492
Kód dod.: 8571024687
EAN: 8593843011118
 
3.91 EUR
26.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid repelent v spreji je repelentný prípravok určený na použitie na pokožku. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
AKCE
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Diffusil
Diffusil Plus repelent na komáre a kliešte 100 ml
Kód: 1801427
Kód dod.: 675569
EAN: 5000204918397
93%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku aj odev a obuv. Spoľahlivo chráni proti komárom tigriam až 6 hodín, ovádom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny.
AKCE
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov, 250 ml
Kód: 1804013
Kód dod.: 845448
EAN: 9005800388892
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mastné vlasy už nedostanú šancu! Šampón obohatený o elektrolyty a čierne uhlie dôkladne čistí a odstraňuje nadbytočný kožný maz z pokožky hlavy aj vlasov - NIVEA Šampón pre mužov DEEP.
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Deep sprchový gél, 250 ml
Kód: 1804267
Kód dod.: 84086
EAN: 9005800298764
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre mužov, ktorí sa chcú cítiť hlboko čistí a osviežení. Tento inovatívny vzorok z prírodných zdrojov pohlcuje nečistoty a čistí pokožku hlboko, čo zanecháva pocit čerstvej pokožky.
AKCE
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, sáček, 150 g
Ratimor®
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, sáček, 150 g
Kód: 1900848
Kód dod.: 678192
EAN: 3830050609048
90%
1.39 EUR
9.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný rodenticid proti myšiam a potkanom, ktorý obsahuje aktívnu látku s najširším spektrom použitia a je kvôli špeciálnej zmesi obilnín pre hlodavce veľmi atraktívny.
Bros tekutý odpudzovač krtkov, 500 ml
Bros
Bros tekutý odpudzovač krtkov, 500 ml
Kód: 1902561
Kód dod.: 0103
EAN: 5904517187818
100%
4.56 EUR
9.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Odpudzovač krtkov je tekutý prípravok určený na ochranu záhrad a detských ihrísk, ktorý účinne odpudzuje krtkov zápachom. Aplikujeme 30 ml prípravku do každej aktívnej chodby.
AXE sprchový gel Ice Chill, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Ice Chill, 250 ml
Kód: 1902831
Kód dod.: 799160
EAN: 8717163648681
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél Axe s osviežujúcou vôňou mrazivého mentolu a citrónu, ktorá dlho pretrváva. Dlhodobá sviežosť, takže po osprchovaní si pripravený na celý deň.
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Kód: 1911612
Kód dod.: 797179
EAN: 8710522394823
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gel na telo a tvár Dove Men+ Care Sport Active Fresh s obsahom Vitamínu C.
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 2101006
 
EAN: 9005800341637
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Nastartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Henkel Somat
Somat gél do umývačky All in 1 Citrón & Limeta. 2× 720 ml, 80 dávok
Kód: 2304832
Kód dod.: 750306
EAN: 9000101583830
 
16.09 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný gél do umývačky s citrusovou vôňou pre účinné čistenie a žiarivý lesk riadu aj pri nízkych teplotách na eco a krátke umývacie programy.
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel, 400 ml
Kód: 2402900
Kód dod.: 797336
EAN: 5201314149910
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlavu tvorí ananás a tóny mora zmiešané s grepom a kardamónom. Srdce sa skladá z levandule, pelargónie, jazmínu a tymiánu na tele tvorenom jantárom, jedľou a tonka bôbmi.
AKCE
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
12.88 EUR
4.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
určená najmä pre všetky typy starších vozidiel, poľnohospodárske a stavebné stroje. Je určený pre vozidlá Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503773
Kód dod.: 797062
EAN: 4005808782444
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na telo, tvár i vlasy. Starostlivé zloženie zabezpečí dlhodobý pocit sviežosti. Svieža citrusová vôňa sa postará o príliv novej energie. I po náročnom športovom výkone sa budete cítiť sviežo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.