sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Kód: 2501343
Kód dod.: 750320
EAN: 9000101807875
 
21.30 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 kapsle na riad - Navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali až 72 hodín zaschnuté odolné škvrny a zabezpečili hĺbkové čisté výsledky.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
GO!
GO! All-in-One 5v1 tablety do umývačky, 60 ks
Kód: 2507724
Kód dod.: 749990
EAN: 8594029052451
 
6.95 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfosfátové tablety do umývačky s funkciou leštidla a soli.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
4.70 EUR
47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú až 48-hodinovú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne stará o pokožku podpazušia.
AKCE
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
17.39 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky, 80 ks
Kód: 2601133
Kód dod.: 750333
EAN: 9000101831658
 
26.52 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 tablety do umývačky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky.
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 kusů
Kód: 2602945
Kód dod.: 750338
EAN: 9000101852011
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon tablety do umývačky 75 ks sú účinné tablety určené pre každodenné umývanie riadu.
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky Excellence 5v1, 110 ks
Kód: 2603209
Kód dod.: 750369
EAN: 9000101852677
 
47.22 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence 5v1 sú prémiové kapsule do umývačky, ktoré v jednom umývacom cykle spájajú účinné odstránenie odolných nečistôt so starostlivosťou o riad a žiarivým leskom.
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit deodorant stick pre mužov 75 g
Kód: 96291
 
EAN: 3386460074872
 
20.36 EUR
271.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016. Svietivá, mužná, intenzívna.
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Henkel Somat
Somat soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06920
Kód dod.: 746061
EAN: 9000100147293
80%
2.82 EUR
1.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bráni usadzovaniu vodného kameňa a zvyšuje výkonnosť umývačky.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Finish čistič umývačky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič umývačky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
95%
3.74 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho fungovanie je založené na bezpečnom a efektívnom štiepení a odstraňovaní minerálneho nánosu vo vnútri umývačky vrátane ťažko prístupných súčastí, ako je vykurovacie teleso a ramená s tryskami.
AKCE
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Jelen®
Jelen tablety do umývačky 52 ks
Kód: 2309215
Kód dod.: 100255115
EAN: 8596422551159
 
11.39 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
České a ekologické tablety do umývačky značky Jelen sú šetrné k prírode aj k vašej umývačke.
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahom morských minerálov poskytuje dlhodobý príjemný pocit intenzívnej sviežosti a čistoty.
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 61040992
EAN: 7509546671376
100%
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
1.35 EUR
1.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant pre ženy 50 ml
Kód: 2300875
Kód dod.: 839165
EAN: 9005800398990
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyzkoušejte unikátní inovované pečující složení bez alkoholu* s cennými výtažky z perel a avokádovým olejem. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin.
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzívny, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
7.39 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič myčky 3× čistiaca sila – odstraňuje mastnotu, vodný kameň a čistí filter myčky. Čistí dôležité časti myčky ako striekacie trysky a filtre.
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508148
Kód dod.: 841016
EAN: 9005800390116
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72-hodinová ochrana proti poteniu pre citlivú pokožku s vôňou a hypoalergénnym zložením.
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501213
Kód dod.: 834920
EAN: 59002222
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S týmto antiperspirantom pre ženy sa budete cítiť skvele po celý deň. Zažite kvetinovú ženskú vôňu s iskriacimi tónmi.
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501495
Kód dod.: 837160
EAN: 4012400502547
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Men Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.