sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Henkel Persil
Persil Color kapsule na pranie, 42 praní
Kód: 2601025
Kód dod.: 765277
EAN: 9000101846010
 
19.13 EUR
0.46EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil kapsule na pranie Color sú určené na pranie farebného prádla. Praktická kapsula obsahuje vopred odmeranú dávku pracieho prostriedku.
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Jar
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky, 31 ks
Kód: 2601055
Kód dod.: 750263
EAN: 8006530100977
 
13.04 EUR
0.42EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar 30 Minute Miracle tablety do myčky sú určené na umývanie riadu v automatických umývačkách. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú každodenné používanie umývačky.
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 45 ks
Kód: 2601057
Kód dod.: 750265
EAN: 8006530121828
 
13.04 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Henkel Somat
Somat Tablety do umývačky All in 1 Extra Lemon 140 ks
Kód: 2603206
Kód dod.: 750366
EAN: 9000101852257
 
47.22 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat All in 1 Extra Lemon sú multifunkčné tablety do umývačky, ktoré účinne odstraňujú zaschnuté nečistoty a pripáleniny a pomáhajú zanechať riad čistý a žiarivý.
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Henkel Somat
Somat tablety do umývačky 3 in 1 Extra Lemon 120 ks
Kód: 2603207
Kód dod.: 750367
EAN: 9000101852738
 
47.22 EUR
0.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Family Tabs Lemon 3 in 1 Extra sú tablety do automatickej umývačky riadu s citrónovou vôňou, ktoré pomáhajú odstrániť nečistoty a zanechať riad čistý a lesklý.
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, rôzne farby
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický oválny kartáč na vlasy vhodný na česanie a fénovanie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Palma
Hrebeň C3, dvojradový, rôzne farby
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.34 EUR
868EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend roll-on pre mužov, 50 ml
Kód: 2508828
Kód dod.: 842066
EAN: 9005800390239
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend roll-on je antiperspirant určený pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a zápachu.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Kód: 2501251
Kód dod.: 775349
EAN: 8700216708258
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Ruby Jasmine – vonné perličky pre dlhodobú a sofistikovanú vôňu prádla
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a sviežu vôňu bielizne
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
2.61 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spája až 72-hodinovú sviežosť s ľahkou a jemnou vôňou.
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508830
Kód dod.: 841020
EAN: 9005800390185
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento roll‑on antiperspirant kombinuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou pre citlivú pokožku v podpazuší.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
Laguna Ayurveda parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Ayurveda parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602825
Kód dod.: 775353
EAN: 8594004371317
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Ayurveda parfém na prádlo zanecháva textílie dlhodobé svieže a príjemne prevonené.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.