sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, A báza 1 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, A báza 1 kg
Kód: 2503763
Kód dod.: 405239
EAN: 8594002530020
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bázy sú určené na tónovanie pomocou tónovacích strojov kolorovacím systémom HET. Báza A je určená na tónovanie svetlých odtieňov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózní rýchloschnúca farba, 0566 plotová zelená, 700 g
Kód: 2506460
Kód dod.: 354196
EAN: 8592474101946
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka v hliníkovom kalíšku. Sviečky sú vyrobené z tvrdého parafínu, ktorý 100 % vyhorí. Priemer 5,9 cm!
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
192.90 EUR
9.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Barlet silikón S je fasádna silikónová farba. Používa sa na nátěry fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je primárne odporúčaná na nanášanie striekaním.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej na ochranu dreva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi aj slnečným žiarením. Varianta bezbarvá.
HOSTAGRUND 3V1 BÁZA T S2177-0021 0,75 L NOVÁ H22
HOSTAGRUND 3V1 BÁZA T S2177-0021 0,75 L NOVÁ H22
Kód: 2505656
Kód dod.: 205584
EAN: 8594005753594
 
13.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HOSTAGRUND 3V1 BÁZA T S2177-0021 2,5 L NOVÁ H22
HOSTAGRUND 3V1 BÁZA T S2177-0021 2,5 L NOVÁ H22
Kód: 2506741
Kód dod.: 205585
EAN: 8594005753679
 
44.18 EUR
44.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný šampon vďaka šetrnému zloženiu jemne umýva detské vlásky a pokožku hlavy a uľahčuje rozčesávanie.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
REMAL FORTE BÁZA C 1 KG
REMAL FORTE BÁZA C 1 KG
Kód: 2505093
Kód dod.: M30440
EAN: 8591235085426
 
5.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
BARLET BÁZA AKRYLÁT PLUS BP B 1KG
BARLET BÁZA AKRYLÁT PLUS BP B 1KG
Kód: 2505991
Kód dod.: 416164
EAN: 8591235089677
 
10.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
U2129 0025 BAZE P INDUSTROL PROFI 0,75 L NOVÁ
U2129 0025 BAZE P INDUSTROL PROFI 0,75 L NOVÁ
Kód: 2506235
Kód dod.: 205841
EAN: 8591235034837
 
14.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAK SYNTH.S1020 POCHODZÍ LESK LAZUROL 2.5 L 7739
LAK SYNTH.S1020 POCHODZÍ LESK LAZUROL 2.5 L 7739
Kód: 2602899
Kód dod.: 243247
EAN: 8591235107739
 
50.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
TELKYD S 220 POLYVINYL MAT 0,85KG 4677
TELKYD S 220 POLYVINYL MAT 0,85KG 4677
Kód: 2602929
Kód dod.: 183504
EAN: 8591235104677
 
17.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na kovy univerzálny farba na všetky kovy, 407 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504287
Kód dod.: 340265
EAN: 8590892118799
 
73.71 EUR
14.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná, hodvábne matná, samozákladujúca náterová hmota na priame použitie na kovové podklady na báze disperzie modifikovanej akrylátovej živice.
REMAL VINYL báza A 1 KG
REMAL VINYL báza A 1 KG
Kód: 2504424
Kód dod.: M30581
EAN: 8591235052701
 
11.55 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL VINYL báza A 4 KG
REMAL VINYL báza A 4 KG
Kód: 2503975
Kód dod.: M30582
EAN: 8591235037029
 
34.85 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DENAS BETÓN BÁZA A 4 KG
DENAS BETÓN BÁZA A 4 KG
Kód: 2505311
Kód dod.: 359139
EAN: 8592474096877
 
74.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAZUROL AQUA COLOR BÁZA C 2,5 KG
LAZUROL AQUA COLOR BÁZA C 2,5 KG
Kód: 2505109
Kód dod.: 353848
EAN: 8591235086171
 
43.86 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.