sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Kód: 2507194
Kód dod.: 777024
EAN: 9000101590272
 
5.22 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlem a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.91 EUR
39.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Kód: 2603110
Kód dod.: 777129
EAN: 9000101858235
 
3.91 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž na 50 praní, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a dlhotrvajúcu kvetinovú vôňu.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Kód: 2603203
Kód dod.: 777167
EAN: 9000101858440
 
8.25 EUR
8.26 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž s kvetinovou vôňou, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a vo veľkom balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý účinne zaisťuje kontrolu krepatenia a dodáva vlasom dlhodobé držanie bez stuhnutia.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 21 BUBBLE RUSH a doprajte s
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dotknite sa vašej manikúry originálnym a hravým efektom s essence mini lakom na nechty GLOW IN THE D
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
AKCE
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditeľná fixácia, bez pocitu slepenia a bez zaťaženia!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 h kontrola účesu s mega silnou fixáciou pre odolný styling. 100 % posilnené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanecháva zbytky a ľahko sa vyčesáva. Pomáha chrániť vlasy pred vzdušnou vlhkosťou a UV žiarením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s obsahom provitamínu B5 a jedinečnou receptúrou vyvinutou podľa najnovších vedeckých poznatkov.
AKCE
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 5 kg
Het
Het Hetline OL lak na ochranu farieb, 5 kg
Kód: 2503416
Kód dod.: 355757
EAN: 8594002537814
 
53.31 EUR
10.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny akrylový lak na dodatočnú ochranu disperzných farieb - odporúčame ako ochranný lak na maliarske nátery pre dokonalú umývateľnosť povrchov, soklov, kuchyne a pod.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2505802
Kód dod.: 355522
EAN: 8590892122055
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
AKCE
Varta Energy AAA batérie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA batérie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
1.82 EUR
0.46EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Alkaline energy sú ideálnymi batériami pre použitie v zariadeniach s konštantnou spotrebou.
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby telové mlieko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi baby detské telové mlieko s nechtíkom lekárskym, betaglukánom a bisabololom zaisťuje jemnú starostlivosť o detskú pokožku, zabraňuje jej vysúšaniu a dodáva potrebnú vláčnosť.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič kúpeľní, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni hrdzu, vodný kameň a mydlové aj mastné nečistoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.