sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2100 Silikon Strieborná farba na kov do 500 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2504710
Kód dod.: 326170
EAN: 8591235071894
 
11.05 EUR
31.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na ochranu napr. výmeníka tepla, komína, dvierok pecí, automobilových výfukov z nerezovej ocele, oceľového potrubia na horúcu paru, odtahy sušičiek apod.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 25 ROCK ’N’ ROUGE v oh
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dokonale výraznú manikúru s essence lakom na nechty gel nail 45 DUSK till YAWN v int
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Polykar
Polykar Drevo dvousložkový tmel na drevo, brúsiteľný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
7.79 EUR
51.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov zo dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje sa s drevom), neprepadáva sa.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Wella®
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Kód: 2508653
Kód dod.: 860522
EAN: 4064666594118
 
6.74 EUR
44.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Shine & Hold je lak na vlasy s extra silnou fixáciou, ktorý zabezpečí dlhodobé pevné držanie aj tých najnáročnejších účesov.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 70011
Kód dod.: 862182
EAN: 4005808261369
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Závidíte celebritám objemné a krásne nadýchané účesy? Už nemusíte! S kvalitnou penou na vlasy vytvoríte parádny účes aj doma. Pre bohatý objem: NIVEA Pena na vlasy Volume Care.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 795250
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.