sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátieram mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátieram v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krytosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
AKCE
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok v spreji zabezpečuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom, muchám, kliešťom, blchám, mušničkám a ovádom.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste trblietavý hviezd do svojich vlasov. Vytvorte účes, ktorý drží a zároveň sa pyšní oslnivým leskom. Prvotriednu starostlivosť o vaše vlasy zabezpečí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
AKCE
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 70011
Kód dod.: 862182
EAN: 4005808261369
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Závidíte celebritám objemné a krásne nadýchané účesy? Už nemusíte! S kvalitnou penou na vlasy vytvoríte parádny účes aj doma. Pre bohatý objem: NIVEA Pena na vlasy Volume Care.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 83628
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s vôňou orientálnych kvetín.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.