sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Energizer®
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Kód: 2505899
Kód dod.: 961026
EAN: 7638900437386
 
7.82 EUR
7.83 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batérie Energizer Maximum s technológiou PowerBoost majú medzi alkalickými batériami Energizer najdlhšiu výdrž, vďaka tomu, že vydržia o 54% dlhšie než štandardné alkalické batérie, poskytnú vám v čase použitia viac dlhodobé energie.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
13.87 EUR
27.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
METYLAN Easy mix – je univerzálne tekuté koncentrované lepidlo na všetky typy tapiet.
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
Essence 06 Fairy Nude lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nechty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 06 Fairy Nude dodá tvojim nechtom prirodzený pôvab s jemným trblietaním v tepl
Essence 03 Fairy Rose lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nechty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim nechtom nádych elegancie a ženskosti s lakom Essence 03 Fairy Rose. Jemný pastelovo r
AKCE
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok v spreji zabezpečuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom, muchám, kliešťom, blchám, mušničkám a ovádom.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
Kód dod.: 785148
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
AKCE
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste trblietavý hviezd do svojich vlasov. Vytvorte účes, ktorý drží a zároveň sa pyšní oslnivým leskom. Prvotriednu starostlivosť o vaše vlasy zabezpečí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503756
Kód dod.: 354191
EAN: 8592474002564
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, okapov, parapetov, garážových brán, plotov.
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorozná rýchloschnúca farba, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2503755
Kód dod.: 354182
EAN: 8592474002557
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorozná vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov i na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
AKCE
Benkor Nova horčica biela 50 g
Benkor
Benkor Nova horčica biela 50 g
Kód: 2501859
Kód dod.: 934938
EAN: 8595020340035
 
0.52 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela horčica mletá od značky Benkor je jemne pálivé korenie s nenápadnou vôňou a výraznou, ale nie príliš ostrou chuťou.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 860181
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s extra silnou fixáciou (stupeň 5), ktorý vďaka inovatívnemu systému HAPTIQ vytvára mikroväzby posilňujúce štruktúru vlasov.
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
9.09 EUR
193.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený na spájanie, tesnenie, vyplňovanie a obnovu všetkých typov kovov (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin).
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom kofeínu.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.