sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach aj iných miestach v domácnosti.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a otěruvzdornosťou. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krytosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierkam mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierkam v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátěry mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátěry v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátieram mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátieram v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho.
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidlá.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
2.18 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivé alkalické batérie vhodné pre každodenné použitie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.