sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
8.13 EUR
1.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
Versace Crystal Emerald sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 2502598
Kód dod.: 14839
EAN: 8011003901685
 
32.83 EUR
164.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
12.57 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
5.22 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.35 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.39 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.78 EUR
1.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lapač potravinových molov na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a vo skrinkách s potravinami.
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Papírny Moudrý Ferokap
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Kód: 02978
Kód dod.: 675285
EAN: 8594021250152
95%
0.57 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne lepiaca páska z papiera opatrená feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt 4 druhov samcov potravinových molov.
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Propher
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Kód: 2505864
Kód dod.: 674918
EAN: 8594003336119
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastový lapač na odchyt octomilky obyčajnej (Drosophila melanogaster). Octomilky sú lákané potravinovým atraktantom do lapača. Nálevkovitý vletový otvor lapača zabraňuje muškom v úniku.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
8.04 EUR
8 040EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Henkel Somat
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Kód: 92714
Kód dod.: 747036
EAN: 9000101003789
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Bros
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 678260
EAN: 5904517242609
96%
2.82 EUR
18.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačný prípravok vo forme pasty proti myším, krysám a iným hlodavcom, vysokú účinnosť prípravku zaručuje opožděné pôsobenie (4-5 dní po podaní), ktoré spôsobuje, že hlodavce nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.