sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
12.57 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicí kapalinou Škoda G 11
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 841052
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Kód: 2508878
Kód dod.: 774983
EAN: 8596048012829
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Flower Bouquet dodáva bielizni príjemnú kvetinovú vôňu počas prania. Stačí malé množstvo do pracieho cyklu pre sviežu a voňavú bielizeň.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602823
Kód dod.: 775351
EAN: 8594004371331
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Cavalier parfém na prádlo dodáva textíliám intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva aj po usušení prádla.
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602824
Kód dod.: 775352
EAN: 8594004371102
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Hammam parfém na prádlo dodáva prádlu dlhodobú vôňu inšpirovanú orientálnymi hammam rituálmi.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
82.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
25.44 EUR
2.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová umývacia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, zanechávajú ju jemnú a sviežu. Fantazijná parfumácia.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
AKCE
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolná a účinná pasca na potkany vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určená na likvidáciu väčších hlodavcov, ako sú potkany alebo myši, a vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj opakované použitie.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.39 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.78 EUR
1.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lapač potravinových molov na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a vo skrinkách s potravinami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.