sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Ošetrujúci sprchový gel Creme Care.
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.52 EUR
58.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietkové, sadrokartónové a iné podklady.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 09 SOFT SPOKEN a do
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a hravý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 07 FAIRY FLOSS a doprajte
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné vlasy, ktoré pôjdu ľahko rozčesať? Môžete ich mať aj vy. Za pár minút. Vsadte na intenzívnu výživu v jednom kroku - NIVEA Ošetrujúci šampón a kondicionér 2 v 1 Care Express.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.