sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 675692
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.43 EUR
51.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
Kód dod.: 773143
EAN: 5000204363470
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
4.99 EUR
5 EUR
19.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bella baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca vďaka svojim výnimočne jemným čistiacim vlastnostiam udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky aj pri častom kúpaní.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy pre ochranu vlasov pri vysúšaní.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Fairy Frost lak na nechty 01 Fairy Frost dodá tvojej manikúre nádych elegance a čistoty. Per
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoje nechty s lakom Essence 05 Fairy Shimmer, ktorý kombinuje jemný fialovo-ružový odtie
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 860181
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Redukuje vznik drobných porezaní, rankiek a napätie. Zabezpečí pohodlie pri pravidelnom holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testované a schválené.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci krém s farebnými aktívnymi časticami proti mastnote a špine.
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kuchyne je praktický prostriedok pre rýchle a účinné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje mastnotu, škvrny a nečistoty z kuchynských povrchov.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
3.57 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojím jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa Care & Relax vytvorí vo vani bohatú penu, ktorá vám ponúkne ideálne miesto na odpočinok. Extrakty zo slézu upokoja pokožku a ibištek sa postará o omamnú kvetinovú vôňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.