sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i pre nátery v interiéri.
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.52 EUR
58.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Ošetrujúci sprchový gel Creme Care.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
56.49 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a otěruvzdornosťou. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krytosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Strong 3v1 je profesionálny lak na vlasy, ktorý ponúka silnú fixáciu, dlhodobý účinok a zároveň starostlivosť o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
8.04 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, ktorý poskytuje silnú fixáciu a zároveň dodáva vlasom vysoký lesk.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierkam mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierkam v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.